Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.6. 2017 23:00
řidiči, pozor!

Nehoda zablokovala dálnici D1 v zúžení. Tvořily se dlouhé kolony

Zdroj: TV Nova

Dálnici D1 zablokovala v zúžení na 115. kilometru ve směru na Brno nehoda dvou aut. Jedno z nich se převrátilo a blokovalo provoz. Na místě zasahovala policie. Za nehodou se tvořily dlouhé kolony.

Dvě osobní auta se srazila na dálnici D1 u Jihlavy. Na 115. kilometru ve směru na Brno se srazilo osobní auto s terenním autem, které za sebou táhlo karavan.

 

Podle reportéra TV Nova se obě auta srazila v opravovaném úseku, kde jsou zúžené pruhy. Karavan se převrátil na bok a blokoval tak provoz pro ostatní auta.

 

 

Na dálnici se okamžitě začala tvořit dlouhá kolona (ve 20:00 už měla podle informací policie kolona 6 kilometrů). Na místě zasahovala policie, kvůli vyprošťování trvala uzavírka několik hodin.

 

Oba řidiči vyvázli bez zranění, policie u nich už provedla dechovou zkoušku. Ani jeden z nich před jízdou alkohol nepil.

hru TN.cz

Diskuze

13.6. | 21:09 allanaldik
3
Náhlasit nevhodný komentář
Rychlost se musi za kazdou cenu dodrzovat i za cenu bouracek a lidskych zivotu. Platit za vse se musi at se deje co se deje ikdyz by slo o zivoty.
13.6. | 20:57 overal
3
Náhlasit nevhodný komentář
Klasická Ťokovská bouračka! Řidič sleduje auto před sebou, potom se podívá na tachometr a lekne se, že zaplatí pokutu za překročení rychlosti a dopne na brzdu a ten za ním to do něj napálí! TAK TO VYPADÁ KDYŽ SE BEZPEČNOST ZAMĚŇUJE ZA BUZERACI A HLAVNÍM ZÁJMEM JE VYBRAT ZA POKUTY!!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme