Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.4. 2017 10:22
anketa V plné parádě

Neholila se 5 let, teď se pochlubila v přímém přenosu! FOTO

Komička se neholila 5 let - 2
Zdroj: Profimedia

V přímém přenosu ukázala komička své chlupy v podpaždí. Zatímco některé diváky tím znechutila, další ji podporují. Kate si své tělo údajně neholila celých pět let, protože ji to dělá šťastnou.

Komičku Kate Smurthwaitovou pozvali do americké ranní show This Morning, aby diskutovala o tom, zda se holit, nebo ne. Humoristka je totiž známá svou propagací "přírodního" stylu. Ve vysílání prozradila, že se žiletka jejího těla nedotkla už pět let.

 

Anketa

Vadí vám, když nemá žena oholené podpaží?

Hlasovalo 9452 lidí.
"Žijeme ve světě, kde je ženské ochlupení považováno za nechutné. Dvanáctileté dívce začnou růst chlupy a hned si myslí, že je s ní něco špatně. To musíme změnit. Ženy by neměly cítit, že je na jejich těle tak, jak vypadá od přírody, něco nechutného," popsala komička.

 

13

GALERIE: Komička se neholila pět let

Zdroj: Profimedia

Komička se neholila 5 let - 2

Hodnocení:

 

Aby svá slova podpořila, zvedla ruku a ukázala chlupy v podpaždí. Místo toho, aby si diváky získala, rozdělila je tím na dva tábory. Někteří ocenili její odvahu, ženy podle nich mají mít právo vypadat, jak chtějí. Druhá strana považuje něco takového za nechutné.

 

 

"Zrovna snídám, to je nechutné!" napsala na twitter Jodie. "Je to hnusné a nehygienické - pro muže i ženy. Nemůžu vystát chlupy v podpaždí ani u chlapa," dodala Liyah. "Koho to zajímá? Jsou to jen chlupy. Oholte, neholte, jak chcete," odporovala Shannon.


Co si myslíte vy? Hlasujte v anketě a dejte nám vědět také v komentáři.

epa TN.cz
Reklama