Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 2. 2018

Nejlepší dárek k Valentýnu? Šperk s příběhem.

Klenoty Aurum
Zdroj: oficiální zdroj

Čím potěšit svoji lásku, kamarádku či maminku na svatého Valentýna? Šperky jsou nejlepším řešením z několika důvodů.

Šperky jsou jednoduše sázkou na jistotu. Ještě nikdy žádná žena neřekla, že už má šperků dost. Pokud se tedy jen trochu ráda zdobí, jistě ji takový dárek potěší. Šperky sluší každé ženě, protože rozzáří její půvab.

Klenoty Aurum
Zdroj: oficiální zdroj

Kromě toho pokud darujete šperk, darujete maličkost, kterou bude mít žena neustále při sobě. Je to zdánlivá maličkost, bude jí vždy připomínat - každý den při pohledu na prsten, při pohybu náušnice či náhrdelníku kdo jí vyznal lásku.

Jak šperky vybírat? Samozřejmě je třeba zohlednit vkus obdarované ženy. Má raději tradiční styl a ráda se obklopuje luxusem? Pak bude tím pravým některý ze šperků kolekce 9999, která se specializuje na drobné, velmi ženské šperky z bílého zlata zdobené brilianty. Název této kolekce vám hned prozradí i její cenu, šperky stojí 9 999 Kč.
Klenoty Aurum
Zdroj: oficiální zdroj

Kombinace bílého zlata s brilianty například na drobných prstenech vypadá dokonale. Ten ještě umocní tvar srdíček, který najdete i na náramcích a náušnicích. Konzervativnější nositelky mohou případně srdíčko vyměnit za soliter briliant na řetízku, v různých velikostech. Máte problém zvolit ten pravý šperk? V tomto připadě jste v obchodech Klenoty Aurum na pravém místě – náš vyškolený personál vám vždy ochotně poradí a pomůže vám s výběrem.

Velmi zajímavě pak vypadají šperky z růžového zlata. Klíčky na řetízku, prsteny netradičních překřížených tvarů, anebo ty, co se po prstě vinou jako malý třpytivý had, náramky a náhrdelníky, zdobí totiž zase diamanty! Název kolekce, kterou prodávají Klenoty Aurum, má navíc zcela jasný význam Key to Love.
Klenoty Aurum
Zdroj: oficiální zdroj

Pro ženu či dívku, která sleduje módní trendy a její styl je odvážnější, nabízejí Klenoty Aurum vždy něco fashion a je jasné, že jejich značky jsou sázka na jistotu. Tedy šperky, které určuje současná móda.

Komerční článek
Obchodní sdělení

Co musíte letos ochutnat u moře?

Alexandria
Obchodní sdělení

Čtyři slavné pláže Evropy

Alexandria
Obchodní sdělení

Řecko pětkrát jinak

Alexandria