Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.4. 2017 14:18
sestřih sporů

Nejostřejší hádky Petry a Niky: Poslaly se do pr****! Které fandíte?

Zdroj: TV Nova

Nika z Robinsonova ostrova se v soutěži snesla jen s málokým, kdo jí ale skutečně ležel v žaludku, byla Petra. Každá z žen totiž měla naprosto jiný přístup k životu. Není divu, že to nejednou skončilo ostrou hádkou.

Nika a Petra - dvě krásky, které na Robinsonově ostrově budí největší poprask. Jednu mají ostatní za prostoduchou a nedospělou, druhou za manipulativní a panovačnou. A ty dvě si už mnohokrát vjely do vlasů.

Anketa

Která z žen je vám sympatičtější?

Hlasovalo 1528 lidí.

 

Ve středečním díle se chytly kvůli jídlu, Petra byla totiž přesvědčená o tom, že dostala menší kus ryby než ostatní. To Niku totálně vytočilo a Petru poslala někam.

 

 

 

Pokud byste si ale mysleli, že vzájemné nesympatie panovaly jen na ostrově, jste na omylu. Ty dvě se nemusejí ani v reálu. I když zpočátku to tak vůbec nebylo. Nika se dokonce Petry po návratu domů na sociálních sítích zastávala.

 

 

Jenže Petra si toho nejspíš nevážila. "Podporovala jsem ji i na sociálních sítích, když někdo třeba psal, že je hloupá. Tak jsem se jí zastávala. Jenže pak jsem viděla, že Péťa začala lajkovat komentáře haterům, kteří útočili na mě. Tohle mě hrozně zamrzelo a od té doby jsem jí nenapsala," řekla Nika televizi Nova. Všechno dokonce zašlo tak daleko, že si Nika Petru na sociálních sítích zablokovala.

 

Které z žen fandíte vy? Obě dvě zatím v soutěži pokračují, dá se tedy očekávat, že si jejich šarvátek ještě užijeme! Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:
DRSNÝ NÁVRAT DO REALITY: Podívejte se, co Zdeněk dělal po vyřazení z Robinsonova ostrova

mom TN.cz