Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 6. 2017

Největší talent českého fotbalu Patrik Schick prý miluje bezpečnou jízdu – čím jezdí?

AAA AUTO
Zdroj: oficiální zdroj
Patrik Schick a jeho Škoda Superb z Mototechny, značka společnosti AAA AUTO

Patrně největší český fotbalový talent současnosti, útočník a reprezentační hráč Patrik Schick dle svých slov miluje bezpečnou a klidnou jízdu. Čím tedy jezdí? Nově usedl za volant Škody Superb a spolu s tím se stal tváří značky Mototechna a společnosti AAA AUTO. Zařadil se tak vedle útočníka AC Sparta Praha Václava Kadlece a herců Veroniky Žilkové a Václava Vydry.

Patrik Schick, kterého získal velkoklub Juventus Turín, se přidal mezi české fotbalové i herecké osobnosti jako Václav Kadlec, Václav Vydra nebo Veronika Žilková, které podporují společnost AAA AUTO. "Áčka již v minulosti využívala řadu známých osobností a tento koncept se z dlouhodobého hlediska ukazuje jako vhodný komunikační nástroj. Velkým přínosem pro naši společnost bylo i zahájení spolupráce s první fotbalovou ligou, díky které jsme se přiblížili k fanouškům stále nejoblíbenějšího českého sportu, ale také jsme navázali nejedno významné obchodní partnerství," uvedla generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová, která shodou okolností předala letos na jaře právě Patrikovi Schickovi ocenění Talent roku v rámci galavečera Fotbalista roku 2016. "Spolupráce s Patrikem dokresluje naši prodejní strategii a silně podpoří letošní cíl, kdy plánujeme prodat téměř 80 000 automobilů a obsloužit již dvoumiliontého zákazníka," doplnila.

AAA AUTO
Zdroj: oficiální zdroj Patrik Schick s generální ředitelkou AAA AUTO Karolínou Topolovou


"Při výběru reklamních partnerů považuji za zásadní jejich renomé a stabilitu. Áčka mají za sebou pětadvacetiletou historii a prodejními výsledky ukazují, jak významným hráčem na českém trhu jsou. Proto je spojení největšího prodejce automobilů u nás s nejlepším hráčem současnosti logickým krokem," komentoval spolupráci Pavel Paska, majitel agentury ISM zastupující sportovní špičky jakými jsou Václav Kadlec, Milan Baroš nebo Tomáš Rosický.

"Na spolupráci se těším. Vše, co se točí kolem aut, mám rád a Áčka se mi líbí tou svojí šíří nabídky, kterou nikdo jiný v takovém objemu nenabízí," doplnil Patrik Schick, který má rád pohodlné a bezpečné vozy, což Škoda Superb z Mototechny nadmíru splňuje.

Tisková zpráva