Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.1. 2016 14:06
demonstrace

Němci protestují proti sexuálním útokům Arabů: Viní Merkelovou

Silvestr v Kolíně nad Rýnem
Zdroj: ČTK
Během silvestrovské noci došlo k nejvíce útokům před kolínským nádražím

Stovky lidí, většinou žen, protestovaly v německém Kolíně nad Rýnem proti sexuálnímu obtěžování a krádežím, ke kterým došlo o silvestrovské noci. Tehdy asi tisícovka mužů, podle policie arabského vzezření, organizovaně napadala ženy v centru města.

"Kde jste, paní Merkelová!" křičel podle BBC dav lidí v Kolíně nad Rýnem. Lidé protestovali proti útokům, kterým byly Němky při silvestrovském veselí vystaveny. Jako příčinu násilí vidí vstřícnou migrační politiku německé vlády. Kancléřka se k útokům vyjádřila v úterý. "Jde o nechutné útoky, které je potřeba důkladně vyšetřit," uvedla  Merkelová.

 

Policie v Kolíně nad Rýnem přijala 90 trestních oznámení žen, které se staly obětí skupinového obtěžování. Uváděly, že je okradli a sexuálně napadali muži arabského nebo severoafrického vzezření. "Je to zcela nový rozměr zločinu, který jsme v Německu dosud neznali," uvedl šéf kolínské policie Wolfgang Albers. Přiznal, že policie zatím nemá žádné konkrétní podezřelé, píše BBC.

 

 

"Je naprosto nevhodné spojovat skupinuútočníků s uprchlíky," řekla starostka města Henriette Rekerová. Ji samotnou na podzim pobodal muž, kterému se nelíbila její vstřícnost k uprchlíkům při předvolební kampani.

 

Stejný názor jako Rekerová vyslovil i ministr vnitra Thomas de Maiziere. "Vina za útoky se nesmí zobecňovat na všechny uprchlíky. Ale pokud byli pachateli muži ze severní Afriky, nesmí to být tabu a nesmíme to přehlížet!" dodal de Maiziere.

 

Rozsah útoků skupin opilých a agresívních mladíků šokoval celé Německo. Kromě Kolína nad Rýnem byly ženy terčem útoků v menší míře i v Hamburku a Stuttgartu. Policie podle NTV zadržela tři muže. "Nemáme v současné době žádné další konkrétní podezřelé. Vše co víme, že to byli muži mezi 18 a 35 lety arabského vzhledu," dodal Albers.
 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Znásilnění ze mě udělalo trosku
VAŠE PŘÍBĚHY: Ještě jsem to nechtěla, a tak mě znásilnil
VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzné znásilnění nezůstalo bez následků!
VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzná dovolená: Znásilnil mě švagr!

TN.cz / ych

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.1. | 14:01 koxkum
45
Merklové to ale nevadí,ta má svou ochranku a žádný makak se k ní ...
6.1. | 14:03 pichav
-14
TA LASKA K NIM JE UZ DOST ZA HRANICI !!!! ONA ZNASILNILA NEJAKEHO ARABA ???!!!! ...
5.3. | 22:25 Jan Poustka
0
Náhlasit nevhodný komentář
ono na ni taky dojde
7.1. | 11:43 nepot
8
Náhlasit nevhodný komentář
Že je nedokáží popsat? Jsou jeden jak druhý a počkejte v létě. Tímhle způsobem se zmocní čehokoliv: auta, domu, zboží v obchodech. V lékárnách nechtějí platit za léky pro jejich fakany a vykřikují, že atˇsi je léčí oni. A policie s tím nic nenadělá, protože se do jejich enkláv neodváží vstoupit.
7.1. | 10:12 suffa
16
Náhlasit nevhodný komentář
Muži mezi 18 - 35 let arabského vzhledu...Prý nesmíme to svádět na uprchlíky.))))) To je přesně ta skupina darmožroutů a násilníků, co si bláznivá Makrela pozvala !)
7.1. | 10:02 homer00
14
Náhlasit nevhodný komentář
Černá zvěř je přemnožená je třeba odstřel
7.1. | 07:52 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-6
Náhlasit nevhodný komentář
A taky na www.kravskerozhledy.cz , www.rudakravo.cz a www.radiojerevan.cz
7.1. | 07:33 lucielucina
7
Náhlasit nevhodný komentář
Na tohle téma jsou články na www.pravyprostor.cz www.parlamentnilisty.cz
7.1. | 01:27 odavoh josef
22
Náhlasit nevhodný komentář
Sbohem Nemecko !!!
7.1. | 01:25 odavoh josef
14
Náhlasit nevhodný komentář
Slecna Merkvel udela pro ochranu nemeckeho obyvatelstva vsechno ,a zakotvy do nemecke ustavy zakon Šarija .
7.1. | 01:15 nichts obernichts
12
Náhlasit nevhodný komentář
Madam to mini resit, problemem je ale ze i ty zeny nikoho nedokazi popsat .. Kazdopadne selhala policie kdy na desetitisice lidi bylo 200 policistu.. a zustali totalne zkoprneli a bezmocni. Z toho se chteji poucit v nasledujicim fasingu, jako nyni s ex ne-integraci imigrantu, hlavne Turku...
6.1. | 21:51 wp2t
3
Náhlasit nevhodný komentář
A ty linky bych sem nedával. Je to konkurence místních "žurnalistů" a to ještě snadno napadnutelná bo není multikulti, lupa apod.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme