Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.8. 2017 19:29
šokující žádost

"Nemějte třetího potomka," prosí dětská organizace Williama a Kate

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
Zdroj: Profimedia

Americká dětská organizace napsala otevřený dopis princi Williamovi a jeho manželce Kate .Vyzývá je, aby neměli třetí dítě. Společnost prosazuje model malé rodiny a chce, aby šli lidem příkladem.

"Princ George a princezna Charlotte mají nádherný život. Jsou chráněni před chudobou a hrozbou degradace životního prostředí. Získají optimální množství péče a pozornosti, získají i nejlepší možné vzdělání. Ale to samé se nedá tvrdit o budoucnosti každého dítěte," píše organizace podle britského webu express.com ve svém prohlášení.

 

Vedení organizace usiluje o to, aby měl každý možnost spravedlivého startu do nového života. Toho se podle nich dá docílit tím, že mají lidé méně dětí.

 

 

Také žádá královský pár, aby darovali peníze rodinám, které je potřebují. "Místo toho, aby měli třetí nebo více dětí, měli by ušetřené prostředky poskytnout jiné rodině, která touží po dítěti. Mohou tak i jemu poskytnou spravedlivý start do života," dodala organizace.

 

"Děti mají mít stejné příležitosti, které si zaslouží. Také by měly žít ve zdravém, bezpečném a ekologičtějším prostředí, " dodala organizace. S otevřeným listem přichází krátce poté, co Kate uvedla, že by chtěla mít další dítě. William s manželkou zatím na list neodpověděli.

has TN.cz