Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 9. 2017
brutální útok

Omluvila se z práce. Pak se ukázalo, že jí manžel usekl nohy!

Ženě manžel usekl nohy
Zdroj: gofundme.com

Putu Careen, hospodyně z Bali, poslala svému zaměstnavateli, díky své lámané angličtině, poněkud bizarní odůvodnění, proč nemůže přijít do práce. "Moje nohy jsou pořezané,“ stálo ve zprávě. Poté se však ukázalo, že jí obě chodidla usekl mačetou její opilý manžel.

Muž usekl své ženě nohy mačetou přímo před zraky jejich dvou dětí. Poté jí nechal bojovat o život. Na děsivých snímcích je vidět vražedná zbraň i stopy krve.

 

Putu pracovala jako hospodyně v domě v domě vysloužilého MMA zápasníka Rohana Lee. Ten si nejdřív myslel, že se Putu pouze zranila, protože její angličtina je velmi slabá.

 

16

GALERIE: Ženě manžel usekl nohy

Zdroj: gofundme.com

Ženě manžel usekl nohy - 1

Hodnocení:

 

"Napsal, jsem jí, že je to v pořádku a uvidíme se až se uzdraví, neměl jsem nejmenší tušení, co příšerného se jí stalo," vypověděl Lee. Druhý den mu však sousedé pověděli, co se přesně stalo.

 

 

Bývalý zápasník okamžitě zorganizoval veřejnou sbírku, která má pomoci zaplatit Putu zdravotní pojištění. "Pojišťovny v Indonésii tento druh péče nehradí, o to je to horší."

 

Lee sám nemohl ženě zaplatit celou péči, ale okamžitě nabídl pomoc jí i jejím dětem. "Je to skvělá žena, velmi hodná a pečlivá, nedovedu si představit, jak jí někdo mohl chtít vůbec ublížit," vypověděl Lee.

kik TN.cz

Diskuze

13.9. | 10:47 alfleth
0
Náhlasit nevhodný komentář
no tak jí je přišily a šla to o výkendu napracovat
12.9. | 20:53 elana2
4
Náhlasit nevhodný komentář
Taková krásná holka ... a zase zde není uvedeno co měla provést, žádné vyjádření manžela proč to udělal, jestli je to pravda ... aspoň, že se k tomu vyjádřit nechce, nic ... POŘÁD NEOBJEKTIVNÍ ZPRÁVY i v tak citlivém tématu .....
12.9. | 19:07 Štefan Nemeth
27
Náhlasit nevhodný komentář
Krásné kulturní obohacení pro voliče Merkel a Macron. U nás musí být islám postaven mimo zákon! SPD!!!
12.9. | 17:59 Roman Skala
39
Náhlasit nevhodný komentář
Folklor těchto Chajmiprasat je mimo chápání civilizovaného světa. Další důvod nemíchat kultury.