Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.10. 2017 17:11
pochválila i kritizovala

Nenapodobil ji ve Tváři přesně! Co vytkla Vondráčková Gondíkovi?

Tvoje tvář má známý hlas: Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková
Zdroj: TN.cz
Zpěvačka Helena Vondráčková byla z výkonu Dalibora Gondíka v pořadu Tvoje tvář má známý hlas nadšená! Měla jen jedinou výtku.

Zpěvačka Helena Vondráčková byla výkonem Dalibora Gondíka v posledním dílu show Tvoje tvář má známý hlas nadšená. Herec s písní Pátá zabodoval, zpěvačka měla jen jedinou výtku.

"Je to hrozně hezké, vtipně udělané, dokonce musím říct, že v některých momentech, když to bylo ze správné dálky, tak jsem si v tom byla opravdu podobná. Nebo spíš on mi byl podobný!" smála se zpěvačka, když hodnotila výkon Dalibora Gondíka v show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Herec na pódiu zářil s písní Pátá, která zazněla i ve známém hudebním filmu Filipa Renče Rebelové. Píseň s originálním názvem Downtown přezpívalo mnoho lidí, právě hlas Heleny Vondráčkové ale u této písně patří mezi ty nejznámější.

 

A Dalibor Gondík dělal vše proto, aby zpěvačku co nejvěrněji napodobil. Měl "její" účes a dokonce i šaty. Tedy až na jeden detail, na který sama zpěvačka upozornila. "Neměla jsem červenobílé kostičkované šaty, ale modrobílé," přiznala TN.cz Vondráčková. Problémem podle ní bylo zřejmě to, že Pátá se točila černobílá a tak bylo těžké odhadnout původní barvy. To ale byla jediná výtka, kterou k vystoupení měla. Jinak Gondíka chválila.

 

 

"Dělal to skvěle, ten výraz obličeje a všechno. Bylo to úžasné! Ty nožičky měl ale trochu hubenější než jsem měla tenkrát já," bavila se. S Gondíkem by si ale klidně vystřihla i duet. "On nezkazí žádnou legraci! Mám ho ráda," nešetřila chválou.

 

135

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 4 - 5. epizoda

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas 3 - 5. epizoda - 15

Hodnocení:

 

I přes originální výkon Gondíka poslední díl ovládla Berenika Kohoutová jako černošská kráska Jennifer Hudson. Celý díl si pustíte na NovaPlus, všechny řady najdete ke zhlédnutí na VOYO, zajímavosti o Tváři najdete na Nova.cz. Hlasovat o nejlepší výkon poslední Tváře můžete zde.

 

Podívejte se na vystoupení Dalibora Gondíka v roli Heleny Vondráčkové:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POTUPA: Helena Vondráčková vzteky bez sebe! Billboard, který ji drtivě ponížil, koluje internetem

Viděli jste v Tváři show Bereniky Kohoutové? Představitelka Karly z Ulice si také zahrála na t.A.T.u.! FOTO

lud TN.cz