Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 11. 2017

Nenechte se stáhnout nevýhodnou půjčkou ke dnu

Zonky
Zdroj: oficiální zdroj

Půjčit si peníze je v Česku stále běžnější. Může za to dobrá ekonomická situace.

Silná ekonomika a velká konkurence mezi poskytovateli úvěrů snižuje úrokové sazby stále níže. V poslední letech stojí za širší nabídkou i technologický rozvoj – můžete si poptávku po půjčce vyplnit v klidu z domova.

Zonky.cz je on-line služba, kde si mezi sebou lidé půjčují peníze. Za výhodný úrok a za férových podmínek. „Díky tomu, že jsme online, můžeme nabídnout výhodnější úrok. Nepotřebujeme stovky poboček ani tisíce zaměstnanců jako klasické banky. S nižšími náklady můžeme být levnější než banky,“ říká ředitel služby Zonky.cz Pavel Novák.

Zonky
Zdroj: oficiální zdroj


S nižší úrokovou sazbou úzce souvisí refinancování a konsolidace. Bohaté zkušenosti s refinancováním má třeba Zonky. „Půjčka přímo od lidí na refinancování tvoří na Zonky 40 % ze všech půjček,“ dodává Novák s tím, že na Zonky si už lidé půjčili více než 1,5 miliardy korun.

Nejlepší možnost, jak při refinancování ušetřit, je zvolit si stejnou měsíční platbu jako při předchozí půjčce, ale s nižším úrokem. Půjčka od lidí na Zonky začíná už od 3,99 %. Zkrátíte si tak počet splátek a na první pohled uvidíte, kolik celkem ušetříte.

Komerční článek