Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2017 13:08
Již dnes večer

Specialisté a Robinsonův ostrov: Na co se dnes těšit? UKÁZKY

Zdroj: TV Nova

Pondělní večer bude na obrazovkách televize Nova ve znamení žhavých novinek. Čeká nás zbrusu nový seriál z detektivního prostředí s hvězdným obsazením Specialisté a jedna z nejúspěšnějších reality show na světě Robinsonův ostrov.

Nejprve s týmem pražských detektivů budete řešit zapeklité případy a hned potom se přenesete na opuštěný filipínský ostrov. Příroda tam není jediným nepřítelem dobrodruhů!

 

Známý herec z Ulice Jakub Štáfek se stane jedním ze Specialistů - tedy kriminalistů s nimiž bude bojovat proti zločinu v ulicích Prahy. Co od postavy sympatického a sebevědomého Lukáše Panenky mohou diváci očekávat?

 

 

"Chce páchat dobro a brát spravedlnost do vlastních rukou," prozradil oblíbený mladý český herec. Na seriál Specialisté se můžete těšit už v pondělí od 20:20. Exkluzivní ukázky a informace ze zákulisí natáčení seriálu Specialisté najdete ZDE.

 

Hned po tom následuje další hit, jedna z nejúspěšnějších reality show na světě. Osmnáct odvážlivců se utká ve vyčerpávající reality show plné emocí a intrik, kterou jeden z nich nakonec ovládne. Každý má jinou motivaci, někdo soutěží kvůli penězům, někdo na truc manželce, jiný si chce sáhnout na dno sil.

 

 

Osmnáct soutěžících se rozdělí do dvou kmenů. Každý žije na jiném ostrově, vzdálené jsou několik kilometrů. Jak si kmeny povedou? Kdo bude nejsilnějším a kdo naopak nejslabším článkem týmu? Jen jeden nakonec získá titul prvního Robinsona a neuvěřitelných 2 500 000 korun!

 

Vše o soutěžících a pikantnosti ze zákulisí Robinsonova ostrova najdete ZDE.
 

vbo, Veronika Petruchová TN.cz