Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 2. 2018
galerie bydlení na stromě

Neobvyklé ubytování: Za 8,5 tisíce můžete bydlet v ptačím hnízdě!

Hotel ve tvaru ptačího hnízda
Zdroj: Profimedia

Hotely a penziony po celém světě se dnes předhánějí v originalitě. Většinu z nich ale s přehledem strčí do kapsy malý stromový domek ve tvaru ptačího hnízda na severu Francie.

Ubytování v domku tvaru ptačího hnízda, které lze objednat na ubytovacím portálu Airbnb, není nejhonosnější, nejdražší, ani s nejlepšími službami. Přesto vás ale dostane! V přepočtu za necelých 8,5 tisíce korun za noc si můžete užívat soukromí v korunách stromů v dokonalém designovém domku se střešní terasou. Tento malý zázrak ubytuje dvě osoby, pro zamilované páry je doslova jako stvořený.

 

16

GALERIE: Hotel ve tvaru ptačího hnízda

Zdroj: Profimedia

Hotel ve tvaru ptačího hnízda - 4

Hodnocení:

 

Dřevěný příbytek o obytné ploše 23 metrů čtverečních je umístěn na kmenu stoletého dubu nedaleko vesničky Raray v severní Francii. Vede k němu třicet metrů dlouhá zavěšená lávka a kromě dřeva tvoří stěny i velká okna, kterými mohou hosté pozorovat okolní přírodu. K tomu skvěle poslouží i střešní terasa s panoramatickým 360 stupňovým výhledem.

 

 

Autorem této neobvyklé stavby s půdorysem osmiúhelníku je pařížský architektonický ateliér Lavit v čele s mladým architektem Marcem Lavitem. K jednoduchému a elegantnímu vzhledu stavby dokonale sedí i interiér, který je vzdušný a s minimem nábytku.

TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama