Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 4. 2017
galerie je to zázrak!

Neskutečné! Auto se po nehodě roztrhlo na kusy, řidič žije! FOTO

Auto se rozpadlo, řidič přežil - 2
Zdroj: Krimi Plzeň

O velkém zázraku může mluvit řidič (20), který v sobotu havaroval mezi obcemi Ledce a Horní Bříza na Plzeňsku. Jeho auto totiž vletělo mezi stromy a po nárazu se rozlétlo na kusy, muž děsivou nehodu přežil.

Hrozivá nehoda se stala v sobotu brzy ráno mezi obcemi Ledce a Horní Bříza na Plzeňsku. Co přesně incidentu předcházelo, není jasné, řidič auta značky Alfa Romeo má ale obrovské štěstí, že přežil.

 

"Jel jsem kolem těsně po té nehodě. Jsem bývalý hasič, takže jsem již viděl hodně nehod, ale tohle nikdy. To auto muselo jet tak 150, vletělo do lesa a o stromy se roztrhlo na několik kusů," řekl Krimi Plzeň svědek nehody.

 

15

GALERIE: Drsná nehoda na Plzeňsku

Zdroj: Krimi Plzeň

Auto se rozpadlo, řidič přežil - 4

Hodnocení:

 

 

Muž byl prý po nehodě při vědomí a dokonce i komunikoval. "Poskytli jsme mu první pomoc do příjezdu záchranky," dodal svědek.

 

"Muž narozený v roce 1997 byl po ošetření transportován na Emergency Fakultní nemocnice na Lochotíně,“ uvedl mluvčí záchranné služby. Příčinu nehody teď prošetřuje policie. "Test na alkohol byl negativní," sdělila TN.cz policejní mluvčí Dagmar Brožová.

 

lud TN.cz