Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 11. 2017
foto + video extrémní proměna

Neskutečně sexy! Silvia zhubla už 88 kilo a hodlá se stát trenérkou

Zdroj: TV Markíza

Se 172 kilogramy nemohla ani chodit, za jediný rok ale ušla dlouhou cestu a nyní je o neskutečných 88 kilogramů lehčí! Řeč je o Silvii Bzdilové ze Slovenska, která se po absolvování Extrémních proměn hodlá stát dokonce trenérkou.

Jsou ženy, které si na svou váhu stěžují a pak jsou takové, které se s ní rozhodnou něco udělat. Silvia Bzdilová rozhodně patří do té druhé skupiny lidí. Za to, co dokázala, si vysloužila i pořádný potlesk publika na závěrečném galavečeru.

 

Silvia původně vážila 172 kilogramů a měla problémy dokonce i chodit. Pak se ale odhodlala stát se ústřední postavou televizního pořadu Extrémní proměny a to i přesto, že si dobře uvědomovala, jak fyzicky i psychicky náročná cesta ji čeká.

 

111

GALERIE: Extrémní přeměny - Silvie

Zdroj: Markiza.sk

Extrémní přeměny - Silvie - 10

Hodnocení:

 

Nyní váží 84 kilogramů a je odhodlaná dostat se na vysněných 70 kilo! "Teď jsem po operaci a moc se těším na cvičení, protože mi chybí," prohlásila. Jak informují tvnoviny.sk, jídelníček dodržuje stejný jako při televizním hubnutí. Pevná vůle ji nezradila.

 

 

Výstrahou jsou jí fotky a záběry před proměnou, na kterých se už ani nepoznává. "Nikdy se nesmím vrátit tam, kde jsem byla," řekla odhodlaně. Nyní se chce stát fitness trenérkou a výživovou poradkyní, dokonce už je zapsaná na kurzy. V plnění svého snu hodlá pokračovat hned, jak jí to lékaři dovolí. Přiznala, že už má dokonce i jednu nabídku.

 

Co dalšího Silvia prozradila? A pomohla jí proměna sehnat partnera? Podívejte se na rozhovor v TV Markíza:

 

lud TN.cz