Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 1. 2018

NESPRESSO PŘÍBĚH ZAČÍNÁ NA NEJLEPŠÍCH „TERROIRS“ SVĚTA

nespresso
Zdroj: oficiální zdroj

Abyste si mohli vychutnat lahodný šálek kávy, odborníci Nespresso pro Vás vybírají ta nejlepší kávová zrna přímo od farmářů ze všech koutů světa.

Káva je sbírána převážně ručně a při zpracování podléhá přísné kontrole a selekci. Káva Nespresso proto představuje pouze malý zlomek z nejlepší celosvětové produkce. Kvalita kávy, kterou přináší, je pro Nespresso nesmírně důležitá.
Pro balení jsou používány hliníkové kapsle, které jsou funkční a respektují životní prostředí. Uchovávají aroma a chuť kávy tak, aby měl každý šálek konzistentní kvalitu. Hliníková kapsle chrání kávu před vnějšími vlivy, jako je vzduch, světlo a vlhkost, aby nic nemohlo snížit její kvalitu. Jde o obalový materiál běžně používaný v potravinářském průmyslu a je 100% recyklovatelný. I v České republice Nespresso nabízí možnost recyklovat použité kapsle, díky tomu jsou kapsle Nespresso dále ekologicky zpracované.
Veškeré kroky, které značka Nespresso podniká k ochraně životního prostředí jí pomáhají zvyšovat výslednou kvalitu kávy. Podporuje obnovu a oživení kávových plantáží, spolupracuje s více než 70 000 farmáři a usiluje o zlepšení jejich životních podmínek. Prostřednictvím programu AAA Sustainable QualityTM je značka dlouholetým partnerem Rainforest Alliance.

nespresso
Zdroj: oficiální zdroj


Sváteční období je časem, kdy si můžete vychutnat unikátní zážitek s řadou Nespresso Limited Edition Variations Confetto. Jde o směsi, které vás překvapí svým sladkým, cukrovinkám podobným aroma, které je doplněno vysoce kvalitními zrny odrůd Arabica. Kolekci tvoří tři směsi, jejichž kapsle jsou ozdobené grafickým vzorem z dílny uměleckého dua Craig & Karl. Každá z káv řady Variations je založena na směsi Nespresso Livanto, jež je tvořena zrny odrůd Arabica pocházejících z Jižní a Střední Ameriky. Jde o velmi vyváženou směs, která se vyznačuje praženým a karamelovým aroma, v ústech je velmi kulatá, a to i v dochuti, kdy se projeví její příjemná vyváženost.
Vychutnat můžete příchuť kokosu s dotekem jemné vanilky, nebo hořkosladkou chuť pomerančové kůry se špetkou čokolády a nebo netradiční hřejivou kombinaci koření a lékořicových bonbónů.
 
nespresso
Zdroj: oficiální zdroj

Komerční článek
Obchodní sdělení

Co musíte letos ochutnat u moře?

Alexandria
Obchodní sdělení

Čtyři slavné pláže Evropy

Alexandria
Obchodní sdělení

Řecko pětkrát jinak

Alexandria