Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 9. 2014
Frýdlant nad Ostravicí

Neštěstí: Mladý muž zemřel, když chtěl zachránit svého psa

Záchranka
Zdroj: TN.cz
Ilustrační foto

Čtyřiatřicetiletý muž utonul v sobotu odpoledne v řece Ostravici ve Frýdlantu nad Ostravicí na Frýdecko-Místecku, když se snažil vytáhnout z vody svého psa.

Mladý muž Skočil u splavu do vody, aby pomohl svému psovi, ale už se z vodního víru nedostal a zůstal pod hladinou. Po 15 až 20 minutách ho z vody vytáhli přivolaní hasiči, avšak přes veškeré úsilí záchranářů muž zemřel. ČTK o tom dnes informoval mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Záchranáři se o události dozvěděli po páté hodině odpoledne.  Mluvčí uvedl, že pacient byl v bezvědomí, nedýchal a selhával mu krevní oběh. Záchranáři ho neprodleně začali oživovat. "Nakrátko se jim podařilo obnovit srdeční činnost, následně však došlo opětovně k zástavě," uvedl Humpl. Po více než hodině oživovacích pokusů musel lékař konstatovat, že muž zemřel.
 


Humpl doplnil, že pro poskytnutí psychické pomoci blízkým zemřelého byl na místo povolán intervent záchranné služby.


PSALI JSME:


Dva mrtví lidé v Brně. Zemřeli při amatérském závodě motorek


Čekal na nový iPhone několik dní a pak se stalo něco hrozného!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Absolutní štěstí. Tatínek koupil dětem vytoužené štěňátko, ty nemohly radostí mluvit

To je ale svi*ě! Holka se na Facebooku pochlubila videem, jak topí štěňátka

TN.cz / ČTK / vem

Diskuze

22.9. | 09:55 skeptikus
-6
Náhlasit nevhodný komentář
..prostě nešťastná náhoda. Tak nač hned pět oslavné ódy "lela 321" a "vec6nad9pom"? Kdyby chlapík tušil jak skončí, nikdy by za ním neskočil, no..
21.9. | 15:31 vec6nad9pom
10
Náhlasit nevhodný komentář
Řítí me se do zkázi,v morálních hodnotách člověka.Je to v neschopnosti vychovávat člověka s úctou k veškerému životu na světě.Těch morálních je čím dál míň a proto si važme těch,kteří nosí v sobě lásku,neboť dokážou mít rádi jako pes svýho pána.Pes,největší přítel člověka,si tuto odměnu zaslouží.
21.9. | 12:43 lela 321
37
Náhlasit nevhodný komentář
je ohromující jaké jsou markantní rozdíly mezi lidma. tady člověk zemře, protože skočí za svým psem do splavu, tak moc ho touží zachránit a o kus dál, třeba člověk z jednoho města, svého psa utýrá bestiálním způsobem jen tak pro potěchu. je to šílené.