Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.3. 2017 14:54
To nemají ložnici?

Nestydové! Pár se za bílého dne oddával sexu na balkóně. VIDEO

Zdroj: YouTube.com

Video, které natočil chodec na ulici ve španělském městě Salamanca, obletělo svět. Náhodný kolemjdoucí zachytil pár, který se oddával sexu na balkóně přímo nad rušnou ulicí. Video odvysílaly i španělské televizní stanice a vyvolalo bouřlivou diskuzi.

Náhodný kolemjdoucí natočil šokující video v neděli. Poté, co se stalo hitem na sociálních sítích, ho odvysílaly i televize Telecinco a Antena 3. Zachycuje pár, který se oddává za bílého dne sexu na balkóně nad ulicí Avenue Portugal ve městě Salamanca na západě Španělska.

 

Milenci si užívají na balkóně ve čtvrtém patře domu. Že je u toho někdo natáčí, si zjevně nevšimli, protože byli celou dobu otočení zády ke kameramanovi. Naštěstí většinu zakrývá zábradlí.

 

Ve Španělsku se hned rozhořela bouřlivá diskuze. Desítky uživatelů milenecký pár odsuzovaly coby exhibicionisty. Jiní se jich ale zastávají. "Zalezte si do jeskyně, vy puritáni. Uráží vás, že ti lidé mají hezkou chvilku. Možná jim jen závidíte?!" napsal jeden z diskutujících.

 

 

"No to je ale zvrácenost a zhýralost! Hrozně mě to uráží. Za Franca by se tohle nestalo!" citoval list Infobae ironický příspěvek uživatele s přezdívkou Cosmedio.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sexy dobrodružství na veřejnosti! Kam se ukrýt?
Milování venku? Jak si ho užít naplno?

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

22.3. | 12:07 allanaldik
4
Od kdy je sex sokujici? Sex dela MNOHO lidi na mnoha nevsednich mistech a jen ...
22.3. | 12:40 Robert Weipert
-2
Vse je o.k.,at si sexu uziva kazdy kde chce,obvzlaste pokud se jedna a jeho ...
19.5. | 16:48 Vlastimil Svoboda
0
No a spadnul snad kvůli tomu balkon?
22.3. | 22:04 bard-lidu
0
overal: U muslimů existuje jediné bezpečné oddělení - hlava od těla.
22.3. | 21:45 overal
1
Barde-lidu, oni jsou totiž v mešitě muži i ženy odděleně, takže by mohlo jít pouze o homosexuální, nebo lesbický sex. Muslimy musíš, pokud nechceš aby se začali pářit, jako všechna nižší zvířátka, držet odděleně!
22.3. | 21:04 bard-lidu
0
Nejvíce vzrušující bude nemanželský sex v mešitě při modlitbách a při orgasmu kvičet něco o alláhovi a akbarovi.
22.3. | 19:31 undatra
-1
Ano , pohl. styk je nehygienický .
22.3. | 17:15 Roman Skala
-1
Jebů všeci.
22.3. | 14:34 domi001
0
Nejlepší sex je prej v kostele při mši a to v poslední řadě
22.3. | 13:30 amanda
1
Normálka, byla jsem ve španělsku na dovče a hotel na proti nám byl plnej chlapů...všichni chodili na balkon a svlékali se a někteří dokonce onanovali na balkonech, ženy zase ukazovali zadky a prsa a to podotýkám vše se dělo za bílého dne :D
22.3. | 13:17 sperma1
-1
nevim co je natom nepochopitelne ! uvazoval nekdo nadtim jak je mozne ze zijeme a ze se rodi deti ? nebo proc se rodi stenata,kotata apod...? neni to nahodou tim ze samecek a samicka spolu meli sex ?
22.3. | 13:15 sperma1
0
lol potom se nedivim ze nekteri mladi si mysli ze sex neni normalni...vsichni delaji jakoby nikdy nemeli sex jakoby nemeli zajem apod...to by me zajimalo co je na sexu sokujici...kazdy prede mrdaa