Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 4. 2018
superstar 2018

Neuvěřitelné! Soutěžící změnila vzhled, ani porota ji nepoznala

Zdroj: TV Nova

Už zítra můžete sledovat premiérový díl pěvecké show SuperStar. Po Super Výběru opustilo soutěž hned šedesát amatérských zpěváků a tentokrát se mohou diváci těšit hned na dvě nervydrásající kola.

To první se odehraje na pohádkovém zámku v Dobříši. Tam zbylá šedesátka soutěžících podstoupí zkoušku zpěvu za doprovodu malé kapely. Pro mnoho mladých talentů to bude vůbec poprvé, kdy budou muset zpívat s kapelou, což není zdaleka tak jednoduché, jak se může zdát. Poté se Super Výběr z Dobříše přesune zpět do industriální haly v Libčicích nad Vltavou, kde na soutěžící čekají vypjaté duely.

 

15

GALERIE: Juliána v SuperStar ohromila změnou image

Zdroj: TV Nova

Juliána Hamranová - 1

Hodnocení:

 

Zdá se, že extravagantní Juliána Hamranová, která na casting dorazila s hřebenem za opaskem, ho konečně použila. Doposud pro ni totiž byly charakteristické rozcuchané zrzavé vlasy, nyní se Juliána nechala učesat a razantně tak změnila svou image.

 

 

Dokonce až tak, že ji porota v první chvíli nemohla ani poznat. Otázkou je, jestli kromě svého vzhledu Juliána zapracovala také na svém zpěvu.

 

 

Uspěje? SuperStar sledujte v neděli ve 20:20 na Nově. Předchízí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz