Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.10. 2016 10:29
video Sex na veřejnosti

Pár se oddával sexu na ulici. Čumilové se mohli smíchy potrhat

Zdroj: YouTube.com

Nestydatý pár nevydržel své choutky až domů. Za bílého dne si užívali přímo před vchodem jejich domu. Očividně jim ale vůbec nevadilo, že si je kolem jedoucí natáčí.

Ráno jedete jako každý den do práce a co nevidíte. V Americe je možné opravdu všechno. Kolemjedoucí natočil pár, který si užíval přímo před vchodem do domu. Za bílého dne.

 

Očividně jim nevadilo, že je někdo natáčí. Pár pokračoval dál ve své činnosti. Bizarní záběry sdílel majitel videa na stránku Live Leak. Pár si možná užíval ještě víc, když je začal někdo natáčet. Museli přeci slyšet ten hlasitý smích, možná jim to dodávalo energii. Po chvilce ale přestali a přesunuli se do svého bytu.

 

 

Video na stránce Live Leak vidělo více jak půl milionu lidí. Zde se objevilo několik názorů, ať už pozitivních, či negativních. Jeden asi velmi spokojený divák poznamenal “Neumím si představit lepší způsob, jak začít pěkný sluneční den,” další komentář už nebyl tak radostný “Mají nulový respekt k lidem, kteří mají sebou děti a ony by to viděly,” nebo “Sobecké, dělejte si tohle ve swingers klubech.”

 

Nicméně, nejsou jediní a ani nejhorší. Pár v Austrálii vůbec neřešil, že jsou ve vlaku a mají kolem sebe plno cestujících. Další pár si užíval uprostřed newyorského parku, zatímco byli jen pár metrů od dětského kočárku.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zamilovaní měli mít první sex, ale styděli se koupit kondom. Nepochopíte, co místo něj použili!

PRVNÍ FOTO: Jak bude vypadat žhavý sex Dakoty Johnson a Jamieho Dornana v pokračování Padesáti odstínů?

mak