Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.6. 2017 21:24
šalamoun hledá pravdu

Zvrat v případu Kramný? Nové důkazy vylučují použití elektřiny!

Zdroj: TV Nova

Spolek Šalamoun vyrazil do útoku za obranu Petra Kramného. Chce dosáhnout jeho osvobození a vydal až nebývale ostré prohlášení. O nevině Kramného podle spolku svědčí to, že Monika a Klára údajně nezemřely po zásahu elektrickým proudem.

Spolek na podporu nezávislé justice Šalamoun, se tvrdě vložil do případu Petra Kramného. Když se spolku podařilo získat vzorky srdečních tkání Moniky a Kláry Kramných, nechal je přezkoumat "nezávislými odborníky".

 

Aniž by Šalamoun uváděl jména zmiňovaných "nezávislých odborníků", odvolává se na jejich závěry. Ty údajně znějí téměř jednoznačně - vzorky tkání nenesou stopy po tom, že by Monika a Klára zemřely po zásahu elektrickým proudem.

 

 

"Bylo umožněno finální přezkoumání zásadních nekroptických materiálů nezávislými odborníky, jejichž renomé patří ke špičce v daném oboru nejen v České republice. (...) S ohledem na všechny a zejména nové skutečnosti Monika a Klára Kramných s vysokou mírou pravděpodobnosti, hraničící s jistotou, nezemřely na akutní selhání srdce po zásahu elektrickým proudem," uvádí Šalamoun ve svém provolání.

 

Spolek vysvětluje odsouzení Petra Kramného tak, že to umožnilo "lajdácké a zejména zcela nedostatečné zpracování znaleckých posudků znalců obžaloby". V poměrně emotivním prohlášení pak Šalamoun Kramného zcela jasně označuje za oběť: "vyrobená vraždící zrůda Petr Kramný, který málo brečel, byl divně ostříhán a ještě navíc zabil svou ženu a dceru".

 

 

Prohlášení Šalamounu nese datum 19.6. a spolku zjevně přijde přelomové a důležité. "Datum, od kterého lze počítat, jak dlouho bude české justici trvat náprava tohoto neuvěřitelného zločinu, kterého se dopustila, zcela úmyslně na svém občanovi, kterého odsoudila za vraždu svoji manželky a dcery k výjimečnému trestu odnětí svobody v trvání 28 let," prohlásil za Šalamoun jeho místopředseda Václav Periševič.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

 

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.6. | 15:29 konec-islamu
14
Jestli jedna elektroda byla v ústech a druhá např. na zátylku, pak nemá příliš ...
20.6. | 14:48 pichav
-19
☝ JA BYCH SEL JINOU CESTOU !!!! ZEMRELY NA KRAMY !!!! NEBO Z KRAMU !!!! JAK ...
21.6. | 16:14 janickavcelicka
-1
Náhlasit nevhodný komentář
je to jen o člověku a nemůžeš je prostě všechny házet do jednoho pytle, to je ten problém a to ty nechceš pochopit.
21.6. | 16:13 janickavcelicka
-3
Náhlasit nevhodný komentář
jo a vyléčeného alkoholika co to má už srovnané, klidně do výčepu postavit můžeš a nic se nestane. takže asi tak
21.6. | 16:12 janickavcelicka
-1
Náhlasit nevhodný komentář
to je to samé jako schizofrenik. pokud se někdo léčit nechce tak se léčit nebude a je to pak průšvih, ale pokud chce, tak to na něm nikdo nepozná a může žít normálně a mít děti.
21.6. | 16:11 janickavcelicka
-3
Náhlasit nevhodný komentář
no vidíš bobule naštěstí to nezáleží na tobě jestli a kolik dětí mít budu a rozhodně si troufnu říct, že je vychovám líp než ty svoje se svýma názorama. já jen prostě nevidím důvod, pokud se někdo chce léčit a uvědomuje si, že asi není v pořádku, tak proč mu nedat šanci vyléčit se a normálně žít.
21.6. | 15:19 janickavcelicka
-4
Náhlasit nevhodný komentář
bobule a to je přesně to co říkám, vidíš a čteš jen to co chceš. Nikde jsem neřekla, že bych svěřila něčí dítě pedofilovi. Jen jsem řekla, že nevidím důvod, pokud se léčí aby neměli svoje děti. Takž to ty si spíš nevidíš do mozku a jen překrucuješ jak se ti to hodí. Nic se nezměnilo
21.6. | 15:13 bobule6
4
Náhlasit nevhodný komentář
Včelo až budeš mít trochu rozumu měj si i 10děcek, ale s tím co tady predvádíš bych ti nevěřila ani morče natož dítě. Jen nezodpovědná kravka, která si neuvedomuje riziko může souhlasit s tím aby pedofil vychoval dítě. To je jako by si alkoholika postavila do výčepu.
21.6. | 14:56 bobule6
5
Náhlasit nevhodný komentář
Včelo "Si jako myslíš, že je dám pedofilovi nebo jako co?" Před chvílí si psala, že by si děti pedofilovi dala, tak proč ne ty svoje? Vždyť pedofilové jsou tááák hodní a mají rádi děti. Nějak si nevidíš do huby.
21.6. | 13:18 janickavcelicka
-4
Náhlasit nevhodný komentář
A pokud je někdo nemocný, což pedofil je, tak má právo na to se vyléčit a zařadit se do společnosti. Ale to chce taky trochu intelektu a citu. Vrah má právo se vrátit a zařadit do společnosti? Ač si sám vybral, že bude vraždit a pedofil na to právo nemá? Zajímavý názor
21.6. | 13:15 janickavcelicka
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Ale je vidět,že nova odvedla s tvým vypatláním mozku dobrou práci o čemž svědčí na jaké pořady koukáš, viz výměna manželek. A kdybys byla aspoň trochu inteligentní, tak nikdy žádné ženě nepřeješ aby neměla děti. Si jako myslíš, že je dám pedofilovi nebo jako co? Radši nejdřív mysli než něco vybleješ
21.6. | 13:11 janickavcelicka
-2
Náhlasit nevhodný komentář
milá bobule ať se ti to líbí nebo ne,pedofil si skutečně nevybral sám,že bude pedofilem,narozdíl od alkoholika,feťáka,vraha a násilníka.A to jestli bude mít svoje děti nebo ne,ty neovlivníš,stejně jako u alkoholika. Ale,že ti mají děti je v pořádku.Je vidět,jak si primitivní,když umíš jen nadávat.