Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 16:38
vražda v teplicích

Brutální vražda v Teplicích: Ubodal dívku (13), ale vyvázne bez trestu! 

Vražda
Zdroj: Profimedia
ilustrační foto

Mladík podezřelý ze sobotní vraždy třináctileté dívky v Teplicích se zřejmě vyhne trestu. Policisté už oznámili, že vzhledem k jeho věku - 14 let - bude případ odložen.

Policisté dnes rozšířili kusé informace o dopadení čtrnáctiletého mladíka, kterého podezřívají z vraždy třináctileté dívky v Teplicích. "Podezřelý z provinění vraždy byl zadržen v pozdních večerních hodinách v Teplicích a byl umístěn do diagnostického ústavu," potvrdila policejní mluvčí Jana Slámová.

 

Znáte mladíka, který je podezřelý z vraždy mladé dívky? Napište nám na email zpravy@nova.cz, nebo zavolejte na číslo 606 09 09 09. Děkujeme.

 

Už předem ale policie upozorňuje, že s ohledem na nízký věk možného pachatele bude případ odložen a trestu vězení se mladík vyhne. "Ve věci budou provedeny potřebné vyšetřovací úkony.Vzhledem k tomu, že osoba je mladší 15 let, není tedy trestně odpovědná, bude věc odložena," upozornila policejní mluvčí. Neupřesnila, zda se chlapec k vraždě přiznal.

 

 

Podrobnější ookolnosti případu policie nechce komentovat. "Další informace, s ohledem na rodinu a zejména s přihlédnutím k věku oběti i pachatele, nebudeme poskytovat," dodala mluvčí.

 

Třináctiletou dívku vrah zřejmě ubodal, ale přesnou příčinu smrti objasní až pitva. Její tělo objevili policisté v sobotu ráno poblíž teplického lesoparku. Takřka okamžitě začali pátrat po podezřelém chlapci, kterého si vytipovali jako možného pachatele.

 

 

Místním lidem bylo jasné, že hledaným a pravděpodobným pachatelem vraždy je bývalý přítel dívky. Po jeho stopách se kromě řadových policistů vydali i příslušníci speciální pořádkové jednotky. Policie si vytipovala několik možných lokalit, kde by se mladík mohl skrývat. Chlapce pak údajně dopadli v bytě u své kamarádky, kde hledal azyl.

 

Podle dosud nepotvrzených zpráv je zadrženým stejný mladík, kterého už policisté vyšetřují pro pokus o těžké ublížení na zdraví. Loni v květnu tehdy třináctiletý chlapec shodil v Teplicích svého kamaráda ze třetího patra do výtahové šachty. Incident se stal v opuštěném chátrajícím domě a oběť jen shodou okolností dvanáctimetrový pád přežila. I v tomto případě šlo údajně o hádku kvůli dívce. Možná právě o tu, jejíž vraždu policie právě vyšetřuje.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sweet Kisses! Zpěvák hitu vašeho dětství zemřel strašlivou smrtí

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.2. | 10:40 allanaldik
52
U vrazdy by nemel hrat zadny vek, zabil mel by do 16l. byt v diagnostaku a od ...
14.2. | 13:09 Miloš Tichý
-3
fabriku na lehký příjem.Omlouvám se.Čumím na modřinky,a nesleduju co píšu.
2.3. | 12:46 Jaruška Lišková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Proč se tvrdí že vražda se nepromlčuje,proč ho nezačnou stíhat až bude trestně zodpovědný?
2.3. | 12:43 Jaruška Lišková
0
Náhlasit nevhodný komentář
co se týká vraždy jakékoliv je to nepromlčitelný čin,až bude mladiství plnoletý tak bude taká trestně stíhán za vraždu,je to náhled normálního človíčka a zakonodárci mlčí. Prostě hnus.
17.2. | 11:23 Daniel Fuong
2
Náhlasit nevhodný komentář
Já to vidím tak, že děti jsou v podstatě něco jako zbraň a ti co tahaj za spoušť jsou rodiče, vychovatelé atd. Tudíš by bylo zcela zbytečné obviňovat dítě, když k zabíjení bylo směřované svými rodiči atd.... Stejně když pes je vycvičený k zabíjení, taky neobviníte psa ale majitele..!!!
15.2. | 00:56 Petr Dušejovský
5
Náhlasit nevhodný komentář
Vsadil bych se, že ten mladistvý vrah dlouho nepožije. Udělat to mému diteti, tak by byl jeho osud zpečetěn.
14.2. | 22:13 Zdena Vidinli
5
Náhlasit nevhodný komentář
Strašně mě to rozčiluje,tolik vražd spáchaných nezletilými a oni pořád poukazují na nízkou věkovou hranici.Jsem pro smrt za smrt,anebo alespoň pro těžký doživotní žalář.Ale ne na kavalci,jak to dnes je,ale v práci,kterou nikdo nechce dělat.K čemu jsou zákonodárci?K hovnu
14.2. | 22:05 Zdena Vidinli
5
Náhlasit nevhodný komentář
Za stoprocentně dokázanou vraždu,bych dala trest smrti.Ať je mu 14 nebo 50.Oni by si to pak všichni rozmysleli,jestli vraždit nebo ne.Takhle se nemají čeho bát,ve vězení je teplo,pravidelná strava a navíc je za dobré chování po polovině trestu pustí.Máme zákony na dvě věci.Já bych toho zmrda zabila.
14.2. | 17:15 Andrea Alešková
15
Náhlasit nevhodný komentář
Chudinka :-( jmenovala se Eliška...znala jsem ji od mala a znam i jeji maminku.te se nedavno narodila dcerka.prisla nedavno o Tatu a ted o dceru :-(.meli by okamzite zmenit zakony.nez se zacne vrazdit ve velkem a za chvili si budou najimat mladistve pro vrazdy.to neni normalni aby byl nepotrestan
14.2. | 15:06 Táňa Veselá
17
Náhlasit nevhodný komentář
dítě zabilo dítě a vlastně se nic nestalo,žádný trest?Kdy se tohle změní???Nebo dostane "vrah" další šanci.........zabít????
14.2. | 14:26 Jusa123
16
Náhlasit nevhodný komentář
Za vraždu by měl být potrestaný každý vrah i ten co v Egyptě připravil o život svou rodinu,ten by měl dostat tuplovaně ale ten má ještě zastánce.Co na tom že jsou jen nepřímé důkazy,ale je jich tolik že není třeba ani přímých.A zrovna ti co ho brání nadávají na ostatní vrahy co by si zasloužili.
14.2. | 14:03 kacipavel
19
Náhlasit nevhodný komentář
To má bít jako návod pro chcípáky který ještě není 15 let ???? Zavraždí s rozmyslem a jsou nepostižitelný ??? Kteří deb..ilové odsouhlasily takové zákony ?? Ti by si to měly ..všichni …odsedět v tom případě za ty vrahy !!!!