Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.6. 2017 15:56
vážný útok

Brutální přepadení na vyhlídce v Mělníku. Pomozte najít násilníka

Zdroj: Policie

Policie hledá muže, který v sobotu v noci přepadl ženu na vyhlídce v Mělníku. Způsobil jí velmi vážná poranění. Policie případ vyšetřuje jako loupežné přepadení a prosí veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli.

Muž přepadl ženu v noci na neděli, přibližně před druhou hodinou ranní. "Stalo se to na vyhlídce v Mělníku. Kousek od hlavního náměstí. Pachatel se ženě pokusil odcizit osobní věci," řekl policejní mluvčí Jakub Vinčálek.

 

"Ženě způsobil závažná poranění," dodal mluvčí, který nechtěl být konkrétnější. Známá oběti zveřejnila na sociální síti, že je napadená na jednotce intenzivní péče, kde se po útoku zotavuje. Mluví se i o pokusu znásilnění, to ale policie odmítla s tím, že případ vyšetřují jako loupežné přepadení.
 

 

Pachateli je podle vyšetřovatelů přibližně 40 let. Má prořídlé špinavě blonďaté vlasy, měří přibližně 180 cm. V době útoku na sobě měl tmavé kraťasy a světlou mikinu.

 

Policie po útočníkovi pátrá a žádá veřejnost o pomoc. "Pokud máte informace, které by mohly vést k jeho vypátrání, obraťte se prosím na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu," dodal mluvčí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Taxikář pozval dívku na čaj! Třináct let z jeho domu nevyšla. Nikdo si nechce představit, co se uvnitř dělo!

ZRŮDA: Muž se v přímém přenosu přiznal k brutálnímu činu! Nepochopíte, co odporného udělal

has TN.cz