Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 11. 2017

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Upravené nehty jsou dnes samozřejmostí téměř každé ženy. Barvy na nehty často dámy vybírají podle příležitosti, ročního období nebo i podle nálady.

Už málokterá žena ovšem přemýšlí nad tím, že i výběrem samotného laku a nesprávným lakováním si může ničit nejen nehty, ale i zdraví. I zde se vyplatí více přemýšlet o tom, co si na sebe dáváte. Na trhu je velký výběr laků na nehty, ale zároveň i obrovské rozdíly v kvalitě a ceně.

Jak tedy poznáte kvalitní lak, který Vám nezničí nehty?

Sáhněte po laku vhodném pro alergiky i těhotné ženy.

ENII-Trade,s.r.o
Zdroj: oficiální zdroj


Při výběru se dívejte především na složení laku. Vybírejte především ty laky, které mají co nejméně chemických látek, protože i přes nehet mohou prostoupit do vašeho těla a způsobit nemalé zdravotní potíže. Rozhodně by v laku neměly být přísady jako toluen, ftaláty atd., protože tyto látky vysušují nehet, mění jeho přirozenou barvu a při dlouhodobém používání mohou negativně ovlivnit zdraví. Obzvláště v období těhotenství je důležité dobře vybírat!

Vůně laku Vám napoví

Hodně Vám také napoví samotná vůně laku. Pokud má lak vůni spíše po acetonu, tak se nákupu raději vyhněte. Naopak lak, který má příjemnou vůni, správnou konzistenci, dobré složení a je vhodný i pro těhotné ženy a alergiky, je skvělou volbou.

Společnost ENII-NAILS, je jedna z firem, která vyrábí a dodává na český trh, ale i do téměř celé Evropy, velmi kvalitní výrobky.

ENII LAC je vysoce kvalitní lak na přírodní nehty, určen k profesionálnímu použití. Je obohacen o kreatin, který nehty regeneruje a posiluje.

ENII-Trade,s.r.o
Zdroj: oficiální zdroj


Neobsahuje škodlivé a nešetrné látky, tudíž je vhodný i pro těhotné ženy a alergiky.

Lakování s ENII LAC-em je jednoduché a rychlé. Podívejte se na reportáž.

Co takhle vlastní podnikání?

Pro lepší prezentaci ENII LAC-u je vyhotoven malý stojan v 5 různých variantách.

ENII-Trade,s.r.o
Zdroj: oficiální zdroj


Obsahuje kombinaci 12 barevných laků se 2 Top Coasty a dva testery.

Stojan můžete vlastnit a mít velmi zajímavý profit z prodeje laků. Také může být umístěn v jakémkoliv obchodě, nehtovém, kosmetickém salónu či kadeřnictví, kde si vyzkoušením testerů mohou zákaznice bezplatně otestovat naši kvalitu ENII LAC-u.

Milé dámy, pokud přemýšlíte o vlastním podnikání, třeba i při mateřské dovolené, je tu možnost si svůj podnikatelský sen splnit.

Se značkou ENII-NAILS je možností spolupráce hned několik. Od prodeje samotných laků přes umístění stojanu v jakémkoliv obchodě, pokud nějaký provozujete, až po zřízení vlastního nehtového studia.

Zájemkyním o spolupráci dáváme plnou podporu, zázemí i vzdělání, aby start podnikání byl co nejefektivnější. Pojďte si s námi splnit své podnikatelské sny.

Informace o možnostech spolupráce najdete na našich stránkách ENII-NAILS,

nebo nás kontaktujte mailem či telefonicky. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy. Značka ENII-NAILS dopřeje každé ženě nejen skvělý pocit z nádherných upravených nehtů, ale může být pro Vás i značkou pro rozjezd skvělého podnikání.

VÁNOČNÍ TIP!


Udělejte radost skvělým vánočním dárkem. Dárkový poukaz na zboží, služby nebo třeba i samotný kurs nehtového designu, potěší každou ženu.

ENII-Trade,s.r.o
Zdroj: oficiální zdroj


https://www.enii-nails.cz/

 

Komerční článek
Obchodní sdělení

Co musíte letos ochutnat u moře?

Alexandria
Obchodní sdělení

Čtyři slavné pláže Evropy

Alexandria
Obchodní sdělení

Řecko pětkrát jinak

Alexandria