Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.4. 2017 11:25
robinsonův ostrov

Vážné problémy? Nika na Ostrově několikrát zvracela! Víme proč

Robinsonův ostrov: Zlomená Nika na ostrově! - 6
Zdroj: TV Nova
Nice se na Robinsonově ostrově nejednou udělalo špatně (ilustrační foto)

Drsná reality show Robinsonův ostrov pomalu ale jistě míří do finále. A s tím, jak soutěžících ubývá, zvyšuje se také náročnost soutěží. Naposledy museli Robinsoni spořádat pochoutky, ze kterých by se jim jindy zvedl žaludek.

Smažení cvrčci, červi, kravské oko - takové lahůdky museli účastníci Robinsonova ostrova sníst, pokud si chtěli užít relaxační pobyt ve welness centru a hromadu jídla k tomu. S dobrotami si nakonec nejlépe poradila Nika. Na nechutný zážitek zavzpomínala v talkshow Jak to vidí Robinsoni.

 

"To bylo to nejnechutnější v celým mým životě," okomentovala naservírované tlusté červy. Žaludek se jí z nich ale v žádném případě nezvednul. "Tohle byla první hostina, ze které jsem se nepozvracela," prozradila Nika. Všechna ostatní jídla, která předtím za odměnu dostali, totiž vyhladovělé krátkovlásce jednoduše nesedla.

 

 

Soutěžící se ale pořádně pustili také do Martina. Ten totiž na ostrově udělal něco, co se ostatním nehezkým způsobem vrylo do paměti. Za co ho odsoudili? A proč se Nika už nechce vyjadřovat k chování Petry? Dozvíte se v talkshow Jak to vidí Robinsoni!

 

Reality show Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu na Nově! Poslední díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět
Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to nemají jednoduché

Robinsonka Petra prožívá kvůli vážné nemoci velkou bolest! Její vzkaz dojal tisíce lidí

mom TN.cz