Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.5. 2017 11:26
dojemné video

Nika se po vypadnutí zhroutila! Příteli poslala srdcervoucí vzkaz

Nikola Donéová po návratu z Robinsonova ostrova
Zdroj: facebook.com
Nika na Ostrově hodně zhubla

Krátkovlasá kráska Nika z Robinsonova ostrova vypadla už minulý týden a od té doby zaplavuje sociální sítě svými vzpomínkami na drsnou soutěž. Zveřejnila mimo jiné soukromé video z první noci mimo Ostrov a podělila se také o to, co všechno po vypadnutí snědla. A nebylo toho zrovna málo!

Na milionovou výhru sice Nika nedosáhne, i tak je ale jednou z nejoblíbenějších soutěžích z Robinsonova ostrova. A nejspíš vůbec nejaktivnější na sociálních sítích. Tam se neváhá podělit s lidmi i o hodně intimní a soukromé záležitosti. Zveřejnila také video, které bylo určeno jejímu tehdejšímu příteli.

 

"Tohle byl můj soukromý video-vzkaz pro mého tehdejšího přítele, který měl tenkrát přesně v ten den, kdy jsem ze hry odešla narozeniny. Zavolala jsem mu po více jak 42 dnech, srdce jsem měla až v krku. Zvedl to a řekl jen: "Niki??!" a já místo pozdravu řekla s úsměvem jenom: "Všechno nejlepší k narozeninám. Dnes jsem dobojovala." ... pak jsme si řekli spousty věcí, co si dva dospělí lidi mohou říct, ale taky mi popisoval, jak nemohl věřit, když mě uviděl na displeji, že volám," svěřila se na facebooku.

 

 

Rozpovídala se také o tom, jaký byl její první den po vyloučení ze soutěže. Jednoznačně se nesl ve znamení jídla. Nika se přiznala, že snědla všechno, co jí přišlo do cesty. Její tělo ale takový nápor nezvládlo a ona opakovaně zvracela. "Nic mě neodradilo, abych nejedla dál a dál, nešlo to zastavit. Chybělo mi úplně všechno a i když žaludek říkal dost, mozek prostě nevysílal signál, že už stačilo," napsala Nika na Instagram.

 

 

"Na tento seznam prvních jídel čeká hodně z vás už dlouho - snědla jsem: rýži s kukuřicí, pečenou bramboru, kus marinovaného vepřového žebra, pečenou rybu, dvě super sladké cookie sušenky, co mi darovali kluci ze štábu, a protože jejich porce jednomu nechutnala, dojedla jsem to i za něj. Pak jsem v resortu prosila málem na kolena tamní personál, jestli nemají něco sladkého, cokoli! Ale sladké jídlo pro ně byly špagety s párkem a kečupem, no, nevadilo, že jo, snědla jsem i to, pak nějaké nudle se zeleninou a jakýsi puding, nemohla jsem dýchat, a opravdu hodně to bolelo, tak jsem to šla vyzvracet," popsala. Celou její zpověď najdete na Instagramu: 

 

 

 

I když už Nika do soutěže o 2,5 milionu a titul prvního Robinsona nezasáhne, trojice nejúspěšnějších soutěžících ještě tuto možnost mít bude. Zvítězí Martin, Marek, nebo Jakub? To se dozvíte už tuto středu večer na Nově! Poslední díly Robinsonova ostrova najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRASTICKÉ FOTO: Robinsonka Nika ukázala po vypadnutí z Ostrova nahé tělo kost a kůže! Strašný pohled

Petra z Robinsona si zahrává s pravidly Facebooku: Na profilu zveřejnila dost nevhodný obsah!

Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to nemají jednoduché
Sledujete Robinsonův ostrov? Bude vás bavit i BLOG ZE ZÁKULISÍ

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama