Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 4. 2017
drsná soutěž

Nika z Robinsona přiznala vážné problémy! Skončila v nemocnici

Robinsonův ostrov: Zlomená Nika na ostrově! - 2
Zdroj: TV Nova
Nika si z ostrova odvezla vážné zdravotní problémy

Drsná soutěž Robinsonův ostrov není pro padavky. Soutěžící kruté podmínky filipínského ostrova poznali na vlastní kůži. A ne všichni odjeli domů úplně pořádku.

V novém díle talkshow jak to vidí Robinsoni Nika přiznala, že sama si z ostrova odvezla vážné zdravotní problémy. Nedostatek jídla, vody a nehostinné klima se na ní krutě podepsaly.

 

Přiznala, že po návratu domů přibrala 17 kilo! Následně pak deset shodila. Na Robinsonově ostrově přitom vážila 42 kilogramů. A její tělo to prostě neuneslo. "Byla jsem v nemocnici 14 dní a pak jsem měla jaterní dietu. Všechno, co jsem snědla, to šlo nahoru. Bylo to hrozný," přiznala Nika.

 

 

V průběhu talkshow ale došlo i k jednomu velkému odhalení! Ukázalo se, že Nika se při jedné ze soutěží nechovala tak úplně čestně a její chování trochu hraničilo s podváděním. Co udělala? Podívejte se na Jak to vidí Robinsoni na Nova.cz

 

Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu na Nově! Poslední díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:
NA POKRAJI ZHROUCENÍ: Odměřený vzkaz od manželky ho zničil! Jakub vysvětluje, co se stalo

VIDEO: Nika z Robinsonova ostrova napadena pštrosem! Ale kozy jí přirostly k srdci

Baculka, a přesto podvyživená?
TEST: Ohrožuje vás anorexie nebo bulimie?

mom TN.cz
Reklama