Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 3. 2015
Jakto?

Nová tvář ČSSD má za patami policii. Kvůli podivnému kšeftu

Lenka Teska Arnoštová - 4
Zdroj: facebook.com

Náměstkyně ministra zdravotnictví a novopečená místopředsedkyně sociální demokracie Lenka Teska Arnoštová má za patami policejní detektivy. A to kvůli podezřelému obchodu.

Lenka Teska Arnoštová před devíti lety koupila v pražské Michli od nyní již mrtvého majitele pozemek. Parcela o rozloze 1747 metrů čtverečních ji stál necelý milion a půl.


Podle deníku Právo je ovšem cena extrémně nízká. Podle aktuálních cenových map má ovšem pozemek hodnotu 9,7 milionů korun, tedy více než šestinásobnou.


A to se ani za mák nelíbí dědicům původní majitelky pozemku, která ho po revoluci získala v restituci. A Lenka Teska Arnoštová a její otec Jan tak mají od února na krku trestní oznámení kvůli možnému podvodu.


To nejprve putovalo na pražské městské státní zastupitelství, které však dokumenty záhy předalo brněnským žalobcům, kteří nyní rozhodují o tom, jak s případem dále naloží.


Sama Teska Arnoštová považuje celou kazou za nesmyslnou a odpověděla vlastním trestním oznámením na neznámého pachatele pro pomluvu a křivé obvinění.

pez TN.cz

Diskuze

16.3. | 15:05 haha33
1
Náhlasit nevhodný komentář
no na některých je zrovna vidět, jak moooc chtějí pracovat pro obyčejné lidi. Náměstkyně ministra- no asi ještě nemá dost :-))) nebo cítí nějaký svěží vítr? JInak POUČENÍ pro obyčejné lidi co prodávají cokoliv. Neveřte titulům, ti studovaní studují aby lépe a efektivněji okrádali lidi okolo sebe ...
16.3. | 12:55 Rudolf Stepan
3
Náhlasit nevhodný komentář
No, o to lepe zapadne mezi politiky...kdo nekrade, okrada rodinu
16.3. | 11:22 lada48
8
Náhlasit nevhodný komentář
Něco takového může překvapit jen hodně naivního člověka. Jsou to všechno stejné svině, jen každá nosí jiný kabát. Politické strany jsou jen výtahem ke korytu a dotyčným čuňatům je jedno v jakém dresu se tam dostanou. To jen na veřejnosti hrají divadélko pro ovčany jak mezi nimi zuří boj o blaho ...
Obchodní sdělení

Bohemia Apple