Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 8. 2017
Seriál Ulice

NOVÉ POSTAVY V ULICI: Takhle zamíchají životy hlavních hrdinů

Nové postavy z Ulice
Zdroj: TV Nova

Už za tři týdny se na obrazovky televize Nova vrátí oblíbený seriál Ulice, který vstupuje do své třinácté sezóny. Řady oblíbených hrdinů rozšíří nové postavy, které na podzim pořádně zamíchají dějem.

Diváky seriálu Ulice čeká podzim plný emocí. Těšit se můžeme na nové lásky, nové pracovní výzvy, narození miminka a hlavně na nové postavy. Do života Gábiny Pumrové vstoupí nový muž, setkání se svou první láskou čeká Věru Marečkovou, o nového člena se rozroste domácnost Maléřových, na obrazovkách se objeví také Pepanova dcera Jiřinka a Bedřich Liška se dočká narození dcery.

 

Do života Gábiny Pumrové vstoupí nový muž! Mladá maminka je už dlouho sama a její syn Šíma by potřeboval otce. Do Ulice se vrátí Šímův otec Hynek, ten ale čeká druhé dítě, na Šímu už nemá tolik času. Sám Šíma přivede Gábině do života nového mluže, hasiče Aleše Vašečku, jejich setkání bude dramatické. Vzájemné sympatie ale nepůjde přehlédnout, Gábina už má s muži své zkušenosti a jen tak někoho si do života pustit nechce.

 

"Aleš je hasič, zodpovědný člověk s potlačeným pudem sebezáchovy. Je spravedlivý, ale příšerně náročný nejen na sebe, ale bohužel i na své okolí. Velmi o sebe dbá, hodně sportuje, zdravě se stravuje, je striktní abstinent, zásadně nekouří a každý den vstává v půl sedmé, a to i o víkendu. Je hodně zásadový," popsal novou postavu herec Denny Ratajský, který se v roli Aleše divákům představí.

 

17

GALERIE: Nové postavy z Ulice

Zdroj: TV Nova

Nové postavy z Ulice - 1

Jiřinka Pavlicová s Pepanem

Hodnocení:

 

Muž vpluje také do života Věry Marečkové, v jejím případě půjde o setkání po letech s první velkou láskou. Se sládkem Michalem Štruncem se setkají na dovolené. Michal je pravým opakem Věrčina manžela Luboše - je optimistický, komunikativní, muž v plné síle, který se nebojí žádné práce.

 

"Michal býval velkou láskou Věrky Marečkové. Poznali se kdysi na chmelové brigádě, pak se ale Věrka zamilovala do Luboše a láska skončila. Náhoda zařídí, že se Michal s Věrkou po více než čtyřiceti letech zase potkají a mrkají na sebe," prozradil herec Vladimír Kratina.

 

Čtyřčlenná bude opět domácnost Maléřových. Ti si pod ochranná křídla vzali Veroničinu neteř Marcelu, která se v Praze dostala na taneční konzervatoř. Tu jsme v Ulici mohli vidět už na jaře. Sympatická dívka miluje tanec a je na sebe velmi tvrdá. Z domu si ale křehká dívka přiveze jedno velké tajemství.

 

"Marcela je mladá holka, která miluje tanec, a jejím snem je studovat balet. Tanec jí pomáhá od problémů. Je introvert a špatně se seznamuje s lidmi. Možná i proto, že neměla snadné dětství. Má mladšího brášku, mámu a tátu, s ním ale nevycházela. Její táta je alkoholik, který nejde pro ránu daleko," prozradila představitelka Marcely Anna Klausnerová.

 

 

Pětiletá herečka Andělka Jirotková se představí v roli dcery Pepana Pavlici Jiřinky, kterou přivede do domácnosti Hložánkových. Je až s podivem, jak je možné, že takový balík jako Pepan dokázal zplodit tak roztomilé, šikovné a vnímavé dítko. Jiřinka je kouzelná a v mnoha situacích rozumnější než její táta.

 

"Chtěla bych být trochu herečka a trochu horolezkyně, protože mám moc ráda přírodu, ráda chodím na výlety a ráda jsem na chatě," prozradila pětiletá Andělka Jirotková, která bude Jiřinku hrát. I přes svůj nízký věk má už s hraním bohaté zkušenosti.

 

18

GALERIE: Aneta Krejčíková z Ulice bude v Tvojí tváři!

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Svatba Hedviky a Oty - 32

Hodnocení:

 

Hložánkovi se znovu setkají také s Rudolfovým kamarádem, kterému v klubu veteránů neřeknou jinak než seržant. Když musel Rudolf spěchat za nemocnou Simonou, přivezl mu seržant, kterého hraje Janek Ledecký, zpět džíp Vildu.

 

Na podzim se můžeme v Ulici těšit také na jeden porod. Potomka přivede na svět Jindra Pražáková. Otcem není nikdo jiný než Bedřich Liška, kterého čeká kopec rodičovský povinností. S těmi mu budou ochotně pomáhat zasloužilí otcové Miloš a Franta, takže se můžeme těšit ni na humorné chvíle.

 

Vendula Pražáková se opět setká s mužem, který jí před rokem zlomil v Sokolově srdce. Právě kvůli rapperovi Máriovi Doubkovi odešla Vendula do Prahy, kde vyhledala svého biologického otce Lumíra Nykla. Co on a jeho rodina řeknou na Vendulinina bývalého nápadníka?

 

 

Robertovi Bláhovi vstoupí do života pohledná rusovláska Ajá Holoubková. Mladá žena studuje dálkově vysokou školu a chtěla by podnikat, byť zatím netuší, v jakém oboru. Doufá, že v Praze najde někoho, kdo jí s jejím snem pomůže.


Luboš Mareček se na podzim seznámí s mužem, který klame tělem. Na první pohled se Chosé, jak postavě, kterou bude hrát herec Milan Šimáček, říkají kamarádi, zdá jako šarmantní dobrák, ukáže se ale, že když chce, umí si jít velmi tvrdě za svým.

 

Seriál Ulice se vrátí na obrazovky už 21. srpna. Mezitím si můžete na oficiálním webu Ulice připomenout, jak příběhy oblíbených hrdinů začaly.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VÍTE, co má představitelka falešné Aleny z Ulice společného se skupinou Chinaski? Budete překvapeni!

JE KONEC: Sabina Rojková a Vincent Navrátil se rozešli! Co za tím stojí?

vbo TN.cz