Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.1. 2016 14:59
Exkluzivně Seriál Ulice

Nové příběhy oblíbených postav: Tohle nás čeká na jaře v ULICI!

Nové díly Ulice - 9
Zdroj: TV Nova
Simona Pavlicová a Rudolf Hložánek

Ulice se vrací do vysílání s novými díly již v pondělí 11. ledna 2016. Hned první týden nás čeká maturitní ples Mikiho třídy, na kterém Tereza Jordánová poprvé jako třídní učitelka odevzdá šerpy svým studentům. Během plesu nebude nouze o vtipné, dojemné ale i dramatické okamžiky, které pak vyústí v události, jež nikdo nečeká, události, které ovlivní další osudy mnohých postav.

LIŠKOVI

Nová kamarádka Anči Liškové – léčitelka Helena – má na Anču čím dál větší vliv, což není po chuti Bedřichovi. Zdá se mu, že Helenino působení víc a víc ovlivňuje nejen samotnou Anču, ale také vztahy v jejich rodině... Frantova holandská láska Skyler se připravuje na přijímačky na vysokou školu – na FAMU. Franta ji v tom všemožně podporuje, protože její přijetí by znamenalo, že se jeho Skyler do Prahy přestěhuje natrvalo.


Nové díly Ulice - 2
Zdroj: TV Nova Anča Lišková a Helena Halamová

 

PEŠKOVI

Evžen Šmýd se stal o Vánocích součástí života rodiny Peškových. Adriana věří, že se změní a přestane pít. Přesvědčí o tom i svého dědu Vlastimila Peška, který je od začátku vůči Evženovi o něco obezřetnější. Starost o znovunalezeného tátu Adrianu natolik zaměstnává, že se jí už nezbývá dostatek času na přítele Eddieho, jenž má na Evžena od začátku svůj názor. Eddie začíná trávit hodně času v práci, a to nejen proto, aby se vyhnul Evženovi a hovorům o něm…

 

MALÉŘOVI

Rodina Maléřových je „bohatší“ o dalšího člena. V Praze se čím dál tím častěji objevuje Veroničin táta – děda Josef. Veronice se to zdá podezřelé, protože od babiččiny smrti odmítal opustit Loučku, kde ještě donedávna všichni společně žili. Veronika se snaží zjistit, co za tím je. A začne jí to dělat pořádné starosti...

 

16

GALERIE: Nové díly Ulice

Zdroj: TV Nova

Nové díly Ulice - 3

Hodnocení:

 

LUMÍR, SVĚTLANA A VILMA NYKLOVI

Lumír, Světlana a Vilma Nyklovi mohou být spokojeni, protože se jim povedlo vypořádat se s bezohlednou podnikatelkou Květou Vavruškovou. Lumír se může v klidu věnovat synovi a své práci, Světlana si zase užívat mateřskou. Jenže už brzy se jejich život obrátí naruby... Nové výzvy čekají i Vilmu Nyklovou. A kdo se o ně zaslouží? Její nejlepší kamarádka Růža.

 

DIGI STRÁNSKÁ

Digi a její dvojčata Patricie a Julie si postupně zvykly na svůj (staro)nový domov, školu i nové přátele. Digi se musí otáčet, aby vše stíhala. Naštěstí má vždy po ruce dva spolehlivé pomocníky, kteří holky kdykoliv pohlídají nebo i vyzvednou ze školy – Tonyho a Věrku. Problém je, že Věrka Tonyho nemůže vystát a všemožně se snaží Digi varovat, aby si jej nepouštěla příliš do života. Jenže Tony si s holkami rozumí a Digi má pocit, že mají mezi sebou vše vyjasněné. Je tomu ale skutečně tak?

 

TEREZA JORDÁNOVÁ

Terezu čeká velká pedagogická výzva v podobě první třídy, kterou má přivést k maturitě. Už začátek roku bude pro ni i její studenty více než náročný. Všichni se budou muset vyrovnat se situací, na niž není nikdo připraven... Tereza navíc musí pořád bojovat s Danielou, manželkou svého přítele Romana.

Ta se zjevně nesmířila s tím, že ji Roman opustil kvůli mladé učitelce. Roman to Tereze neusnadňuje. Sám se snaží ve stávající situaci bruslit, jak to jen jde – a ne vždy s tím nejlepším výsledkem pro Terezu. Ještě že má Terka své skvělé kolegy Davida a Otíka, kteří dokážou zahnat všechny její chmury.

 

Nové díly Ulice - 4
Zdroj: TV Nova Tereza Jordánová a David Kučera

 

MONIKA A MÁRA

Márova máma Věrka se definitivně rozhodne, že svému Kryštofovi musí najít lepší přítelkyni, než je Monika Farská, kterou nemůže vystát. Proto velice nenápadně – jak to jen Věrka umí – přivede synovi do života jeho spolužačku z mateřské školy Hedviku. Věrčina snaha bude jasná – dát ty dva dohromady. Podaří se jí to?

 

SIMONA PAVLICOVÁ a RUDOLF HLOŽÁNEK

Celkem poklidný život Simony a Rudolfa zkomplikuje Rudův povedený bratr, starosta Tonda Hložánek. Od chvíle, kdy radnicí zacloumal skandál s přidělováním městských bytů, se pod Tondou kýve jeho starostovská židle. A to se celkem výrazně začíná projevovat i v jeho chování. Ventil si Rudolf najde v popichování s Vlastou Peškem, s nímž si začnou provádět fórky přímo klukovské. Simona přitom nebude dlouho vědět, o co mezi nimi jde. O to víc budou později všichni tři překvapeni…

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Míša Doubravová z Ulice: První foto svatebních šatů! Podívejte se, jaká bude princezna

Hvězda seriálu Ulice otevřeně: Rudolf Hrušinský ml. prozradil, co zdědil po slavném otci

vbo TN.cz