Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.5. 2015 19:00
FOTO A VIDEO DALŠÍ DŮKAZ

NOVÉ ZÁBĚRY Z ROSWELLU: Foto a video aliena ukázali po 68 letech!

Zdroj: YouTube.com

Více než 60 let čekala světová veřejnost na zveřejnění fotografií mimozemšťana, který měl ztroskotat v americkém Roswellu. Nyní se všichni dočkali. Na veřejnost se dostalo video i fotografie, zveřejnil je doktor Edgar Mitchell, astronaut, který jako 6. člověk v historii stanul na měsíci.

Oblast 51 v americkém státě Nové Mexiko je dodnes opředena záhadou a tajemstvím. V roce 1947 tam měla být nalezena ztroskotaná mimozemská loď s mimozemšťanem uvnitř. Na místě je přísně střežená tajná základna, kam se noha běžného smrtelníka nedostane. A nadšenci do UFO věří, že právě na této základně jsou ukryty trosky vesmírné lodi a tělo mimozemšťana.

 

15

GALERIE: Mimozemšťan z Roswellu

Zdroj: Reprofoto youtube.com

Mimozemšťan z Roswellu - 4

Hodnocení:

 

Nově zveřejněné záběry ukazují podivné tělo, které našel geolog Bernard A. Rey, když v Novém Mexiku hledal ropu. Jedná se o stejný stát, kde byly nalezeny trosky kosmické lodi. Je tedy možné, že existují vlastně hned dva mimozemšťané - jeden z havarované lodi a druhý nalezený při hledání ropy. Pocházejí oba ze stejné kosmické lodi?

 

Celá událost je opředena tajemstvím a asi nikdo nemůže s určitostí tvrdit, že přesně ví, jak to s mimozemšťany v Roswellu bylo. Americká vláda o této události už dlouhá desetiletí mlčí a nezdá se, že by se na tom mělo něco změnit.

 

 

Anketa

Věříte, že v Roswellu havarovali mimozemšťané?

Hlasovalo 4654 lidí.
Někteří odborníci tvrdí, že nyní zveřejněné záběry jsou zaručeně pravé, ale najdou se samozřejmě i pochybovači. "Fotografie jsme zkoumali a zjistili jsme, že jsou pravé a originální. Věda se oklamat nedá, určitě pocházejí z roku 1947," je přesvědčen vědec Anthony Baraglia, který se věnuje výzkumu kolem UFO.  A co si myslíte vy? Mají v Novém Mexiku opravdu těla mimozemšťanů? Napište nám do diskuse, nebo na náš Facebook.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hrůza v zavřené nemocnici: Dívka vyfotila ducha doktora. Co po ní chtěl?

Děsivý snímek: Školačky vyfotily na zámku ducha. Od té doby nemohou spát

hru TN.cz