Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Publikováno 2. 11. 2017
vypečená manželka

Nový domov: Jánův byt hlídají sousedé. Bojí se, že ho žena obere

Ján z Mise nový domov
Zdroj: TV Nova
Sousedka se bojí, že Jána manželka okrade (ilustrační foto)

Středeční díl reality show Mise nový domov mnoho lidí dojal až k slzám. Tatínek Ján sám vychovává pět dětí, jejich maminka se o ně nezajímá. Jenže sousedi se obávají, že by se to po natáčení mohlo změnit.

Vztah Jána a jeho manželky nezačal zrovna šťastně. Syn Andrej, který se jim narodil, po dvou týdnech v nemocnici zemřel. Pak se všechno zlomilo. Žena se o další potomky nechtěla starat, nechávala je doma samotné a manžela podváděla.

 

Od rodiny několikrát odešla a znovu se vrátila, naposledy před třemi lety. Od té doby s manželem a dětmi v kontaktu příliš není. Na návštěvu přijela, když děti dostaly vysvědčení. Strávila s nimi asi tři čtvrtě hodiny a zase odjela.

 

112

GALERIE: Mise nový domov: On v noci pracoval, manželka ho podváděla!

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov: On v noci pracoval, manželka ho podváděla! - 1

Hodnocení:

 

Po středečním odvysílání pořadu se zatím neozvala. Sousedka Sihelských, která je do pořadu přihlásila a celou rodinu dobře zná, se ale má před povedenou manželkou na pozoru. "Já to tady budu hlídat, aby bylo všechno v pořádku a bylo uklizeno, Kdyby náhodou paní Sihelská přišla a chtěla něco odnést, já to ohlídám," slíbila během natáčení Tereze Pergnerové.

 

Připomeňte si středeční díl Mise nový domov:

 

Moderátorka Mise nový domov se v pořadu Jak to vidí Tereza svěřila také s tím, jaký osudový omyl v minulosti udělala, a co nejvíc trápí nejmenší děti. Na celý pořad se můžete podívat ZDE.

 

 

Nestihli jste středeční díl Mise nový domov v televizi? Pustit si ho můžete zdarma na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

ŽIVOT PO: Jak proběhlo setkání dětí s jejich matkou? Tatínek Ján přihlížel se slzami v očích

KONEČNĚ PROMLUVIL: Proč odešel Ján z Mise nový domov od rodiny? Po natáčení to přiznal

mom TN.cz
Reklama