Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.12. 2016 16:41

Nový vůz pod stromeček? Je to výhodné? Ptejte se odbornice

Topolová AAA AUTO
Témata:

O jaká auta je zájem před koncem roku? Projevilo se nějak EET u prodejů ojetých aut? Proč je nákup ojetého vozu na financování stále populárnější? Ptejte se šéfky AAA AUTO Karolíny Topolové.

Prodeje aut před koncem roku tradičně nabírají na obrátkách. Zákazníci preferují zánovní a ojeté vozy před novými. Čím to je? Jaká jsou nejoblíbenější auta z druhé ruky? Co přineslo spojení s českým, ale i slovenským fotbalem? Co dalšího Áčka chystají? I na to bude odpovídat odbornice Karolína Topolová ve čtvrtek 21.prosince v 10:00. Své otázky můžete pokládat již nyní:

 

On-line rozhovor

Ptejte se odbornice na auta Karolíny Topolové

10:57
Honza
Kdo mi zaručí, že auto které kupuju neni bourané?
10:57
Karolína Topolová
šéfka AAA AUTO Karolína Topolová šéfka AAA AUTO Karolína Topolová
Pokud si budete vůz vybírat přes inzerát od soukromníka, jen těžko budete ověřovat historii vozu a záruky proto nehledejte. Velká autocentra vozy vážně poškozené při dopravní nehodě nevykupují a veškeré vozy pečlivě prověřují. Doporučuji všem zákazníkům brát si s sebou vlastního mechamika. Solidní autobazar vám umožní dát vůz na zvedák či napojit na vlastní diagnostiku a mechanik pak je schopný vážné nehody odhalit a potvrdit nebo vyvrátit tak tvrzení prodejce.
10:54
Hana
On ještě nekdo kupuje ojetý auto? Nový je vždycky lepší.
10:54
Karolína Topolová
šéfka AAA AUTO Karolína Topolová šéfka AAA AUTO Karolína Topolová
V posledních letech zaznamenáváme nárůst zájmu o zánovní automobily, které již pár let prodáváme přes naši značku Mototechna. Naši zákazníci mají na vozy různé požadavky, ale stále více z nich si uvědomuje, že zánovní vůz do 3 let stáří lze pořídit o 30 až 40 % levněji než vůz nový, což znamená ušetření desítek tisíc korun. Zákazník si tak může pořídit vůz ve stavu jako nový a ve vyšší kategorii, než kdyby si kupoval vůz nový.
10:52
Linda
Dobrý den, paní Topolová, existuje nějaká hranice stáří vozu, od které už vyloženě není výhodné si auto nechávat a spíše se jedná o prodělečnou činnost? Nebo to závisí na značce a chování majitele k vozu? Díky, Linda
10:52
Karolína Topolová
šéfka AAA AUTO Karolína Topolová šéfka AAA AUTO Karolína Topolová
Spíš jde o to, jak chcete dále s vozem naložit. Pokud ho chcete prodat za slušnou cenu, pak je ideální měnit auto cca po pěti letech.

TN.cz