Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2017
co vás čeká?

Numeroložka: Pozor na kašel v říjnu! Říká toho hodně i o vztahu

Horoskop na Říjen
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com
Ilustrační foto

I kdyby venku trakaře padaly, letošní říjen je optimistickým měsícem, který vám přinese řadu úspěchů v práci i studiu. Místo bude i pro experimentování, pozor ale na kašel, může znamenat i jiný problém než ten s imunitou.

V následujícím měsíci vás čeká podle numeroložky Lenky Lippertové Suchardové mnoho příjemných změn. Bude se vám dařit v práci či studiu, v navazování pro vás užitečných vztahů. Také finančně nebudete strádat, ba naopak. Zalíbí se vám experimentovat ve všech oblastech, včetně sexuální.

 

Budete se unášet pocitem lehkosti, je však zapotřebí občas přistát nohama na zemi a prakticky jednat. Myšlenkově se budete vracet do svého mládí a zatoužíte opět prožívat nadšení, bezstarostnost a hravost.

 

První říjnový týden se vyhněte rutinní všední činnosti. Mozkové buňky ožijí a budou potřebovat dostatečné množství duševních činností, možná se zničehonic rozhodnete studovat. Pokud si potřebné informace či zážitky nedodáte, pak vás čekají stresové okamžiky. Tudíž kritika a hádky by pak byly na denním pořádku. Též kašel či projevy na kůži by byly příznaky dělání něčeho nebo bytí s někým, kdo a co vám vlastně už vadí.

 

 

Druhý týden vítězí povinnosti a kariéra, city jsou až na druhém či dalším místě. Tím však může dojít k napětí, hádkám, vyčítání i vzájemnému odcizení. Nic neřešte horkou hlavou, snažte se být diplomatičtí a ohleduplně uznejte názory druhých. Obrazotvornost je tak silná, že veškeré činnosti, které děláte, musí být náročné a podnětné, tímto se vyhnete mozkové aktivitě i v noci a zlým snům nebo nespavosti kvůli stálému přemýšlení.

 

Ve třetím týdnu se nelekejte nervozity a napětí. Vše bude v pohybu, to co stojí na nesprávně vybudovaných a nebo už starých rozpadajících se základech, se začne hroutit a vy se tak ocitnete na křižovatce. Neprožívejte to jako katastrofu, spíše oslavujte, jak jste vnímaví a chytří a tímto přístupem se velmi brzy a nečekaně objeví a rozsvítí další cesta. Berte to jako dárek a ocenění za vaši ochotu přijmout věci tak, jaké mají být.

 

Čtvrtý týden se vyplatí pohotově myslet a zdravě riskovat. Všechny nápady okamžitě proměňte ve svůj prospěch. Čeká vás mnoho nových příležitostí. Jednejte rychle, aby vám šance neutekly. Situace nedramatizujte, ale zjednodušte na chci-nechci, líbí-nelíbí, potřebuji-nepotřebuji… Budete si umět prosadit svou myšlenku nebo potřebu a dokážete komunikovat i s těmi lidmi, se kterými vám to dřív nešlo.

 

Co vás čeká v oblasti práce, peněz, zdraví a vztahů? Pokračování na další stránce.

 

TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama