Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 11. 2017
předpověď co se bude dít?

Numeroložka varuje: Celý listopad se budou dít hodně zvláštní věci!

Vztahový horoskop
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Ilustrační foto

Listopad s sebou přinese mnoho složitých situací, při kterých budete muset použít svou intuici a často i soucit. Tvrdí to uznávaná numeroložka Lenka Lippertová Suchardová, která zároveň prozradila, co všechno vás v následujících týdnech čeká.

Známá numeroložka Lenka Lippertová Suchardová varuje před podzimním měsícem, který se právě hlásí o slovo. Listopad totiž přinese mnoho příležitostí, ale i zrádných pastí. Co dělat a naopak čemu se vyhnout, vám radí týden po týdnu.

 

Co (ne)dělat a na co pozor

 

V listopadu se zaměřte na fyzické potřeby těla. Bude-li mu něco chybět, začne se hlásit a drát o svá práva. Možná budete mít chuť na něco, co jste doposud odmítali, možná budete potřebovat více hodin spánku, možná zatoužíte po několika letech opět rozpohybovat ztuhlé svaly a křupající klouby, možná jen doplníte chybějící vitamíny. Určitě se budete cítit klidněji a příjemněji, zpomalíte-li se sami díky uvědomění si a procítění, co vlastně potřebujete, než abyste byli zastaveni vnějšími okolnostmi.

 

První týden nepotlačujte emoce ani svou kreativní energii. Vyjádříte-li ji přes soucit, velkorysost a intuici, propojíte tak dva světy a rozsvítí se zelená vlna k osobnímu i materiálnímu úspěchu. Kritiku druhých lidí neberte vážně. Jakmile přijmete sami sebe se všemi vlastnostmi, stanete se inspirací pro druhé lidi. Nalezněte svou vlastní svobodu, ujasněte si, z čeho máte dobrý pocit a co již dělat nechcete.

 

 

Druhý týden má vše, co započnete, naději na úspěch a rozmach. Jen buďte opatrní, abyste přespříliš nepřecenili své schopnosti a možnosti a nakonec vám vše nepřerostlo přes hlavu. Vydáte-li se na cestu, potkáte osoby, které vám ochotně pomohou. Ve finančních záležitostech bude zapotřebí rychlého, pohotového jednání, dostatek kreativity, představivosti a cit na lidi nebo slova. Možná budete mít větší apetit či chuť na sladké.

 

Ve třetím týdnu se vyhněte zbytečným výdajům a počkejte na příznivější období. Potřebujete-li nalézt milence či obchodního partnera, dočkáte se. Jiné problémy se brzy vyřeší samy, může se vám však dostat dobré rady, máte-li jí zapotřebí. Ideální čas k rozhřešení a pochopení příčiny bolestivých vztahů s určitým typem mužů, otcem či jinou autoritou. Sportovní činností se zbavíte vnitřního napětí, stresu, tlaku či mrzutosti a vylepšíte si navíc tělesnou kondici. S touto energií pak překonáte veškeré strasti.

 

 

Ve čtvrtém týdnu dokážete lépe vycházet s lidmi a případné nesnáze se dají řešit domluvou, kompromisem, ochotou, taktností a laskavostí. Nesmutněte po někom, kdo s vámi nemůže nebo nechce být. Podělte se o své pocity a zážitky, které považujete za důležité. Ať už je sdělíte širší veřejnosti či jen v blízkosti někoho, komu důvěřujete, uleví se vám. Velmi výrazně vnímáte vyzařující magnetismus svůj i druhých. Tak neváhejte a oslovte někoho, kdo je vám svým nábojem sympatický.

 

Co za zvláštní věci vás čeká v oblasti peněz, práce, zdraví a vztahů se dočtete na další straně.

 

lud TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama