Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.11. 2017 10:23
detaily o vrahovi

"Nutil mě k sexu, když mi bylo 13," tvrdí Brittany o střelci z Texasu

Brittany Adcock
Zdroj: Profimedia
Kelley pronásledoval Brittany celý život.

Texaský střelec Devin Kelley, který při nedělním řádění v kostele zabil 26 lidí, v minulosti nutil třináctiletou dívku k nahým snímkům a poté k sexu. Dnes dvaadvacetiletá Brittany Adcocková popsala hrůzy, které s psychicky labilním Kelleyem zažila.

Brittany popsala Kelleyho jako monstrum. Bylo mu 18, když ji potkal v nákupním centru. "Bylo to krátce po mých třináctých narozeninách. Pořád mě prosil, aby si mě mohl vyfotit nahou, až jsem nakonec svolila," přiznala Adcocková pro Daily Mirror.

 

Kelley ji požádal o telefonní číslo a jejich vztah se vyvinul v sexuální poměr. "Byla jsem tak naivní. Byl mnohem starší než já a já jsem byla bez sebe radostí, že o mě jeví zájem starší kluk," přiznala.

 

K sexu ji nutil, když jí bylo pouhých 13 let a její nahé snímky měl u sebe celý život. "Stalo se to v domě mojí matky a bylo to hrozné," popsala Brittany svou první sexuální zkušenost.

 

Po tomto zážitku s ním vztah ukončila, ale Kelley ji nepřestal pronásledovat po několik let. "Když si vzal svou druhou ženu, tři roky zpátky, řekl mi, že by se o mě postaral, kdybych s ním žila jako jeho služka a chodila nahá," popsala Kelleyho obtěžování.

 

Naposledy o něm slyšela před půl rokem, kdy jí poslal snímek nahé dívky a zeptal se, jestli je to ona. Dokonce si založil falešný facebookový účet, aby s Brittany mohl komunikovat.

 

"Byl odporný, ukazoval mi nahé fotky své matky a sestry, když jsem byla malá. Dneska už vím, že byl pedofil a využil mě, aby naplnil své zvrhlé představy. Na světě bude lépe bez něj," uvedla Brittany.

 

 

Devin Kelley se zastřelil ve své dodávce poté, co zavraždil 26 lidí, včetně dětí. Podle dostupných informací byl Kelley časovanou bombou. V minulosti sloužil u leteckých ozbrojených sil, odkud byl vyhozen kvůli domácímu násilí. Letectvo navíc pochybilo, když nezaznamenalo Kelleyho do registru osob, které si nesmí pořídit zbraň.  Díky tomu se ke zbrani dostal.

 

Navíc vyšlo najevo, že Kelley uprchl z psychiatrické léčebny, když byl ještě u letectva. Vyhrožoval svým nadřízeným smrtí a snažil se propašovat zbraň, kterou by je poté zneškodnil. Do léčebny byl umístěn právě kvůli týrání své ženy a nevlastního syna.

kik TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama