Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.4. 2017 15:47
sleva nebo ne?

Další operátor představil tarif s více daty. Využije ho ale jen někdo

Změna tarifů
Zdroj: Thinkstockphotos/ oficiální zdroj
ilustrační foto

Operátor O2 dnes představil svůj nový sdílený tarif Spolu. Lze ho použít na tři až čtyři telefony současně, ale faktura je vystavena na jednoho člověka. Vhodný je tedy pro rodiny nebo třeba menší podnikatele s několika zaměstnanci.

Nový sdílený tarif Spolu začne O2 nabízet 3. května. Platný bude ale jen při podpisu smlouvy na dva roky. Využít ho lze buď na tři nebo na čtyři telefony a k tomu zákazník získá ještě digitální televizi O2 TV M. Přístup k televizi je pak možné využívat na čtyřech zařízeních jako je třeba mobilní telefon, počítač nebo tablet.

 

O2 tvrdí, že spojením několika telefonů do jednoho tarifu - například v rodině nebo ve firmě - tak lze ušetřit "zhruba 35 procent" nákladů. Tarif už dokonce pilotně nabízela poslední dva měsíce, takže už ho využívají podle operátora stovky rodin. "V pilotním provozu o ni byl obrovský zájem, proto jsme se rozhodli ji nabídnout všem," řekl Tomáš Budník, generální ředitel O2.

 

 

Základní verze balíčku nabízí za cenu 1999 korun tři SIM karty s neomezeným voláním, SMS a 3 GB mobilních dat pro každého člena a také digitální televizi O2 TV M na doma a v dalších čtyřech mobilních zařízeních. Nabídku je možné rozšířit o čtvrtý zvýhodněný tarif i o vyšší programový balíček O2 TV. Pro zákazníky, kteří měsíčně spotřebují více dat, nabízí O2 možnost využít 5 GB dat měsíčně za 100 korun navíc na jednu SIM kartu, případně si data dle potřeby dále navýšit.

 

Se změnou svých služeb přišel koncem března také T-Mobile. představil šestici nových tarifů, které postupně nahradí stávající pětici. Zákazníci se budou moci využít více dat, za nejběžnější tarif si ale připlatí 50 korun.

 

 

Stávající neomezený tarif S námi síť nesíť nahradil nový tarif Mobil M, který za 799 korun nabídne neomezené volání a 4 GB dat. Konkurenční operátoři nabízejí neomezené tarify za 749 Kč, zákazník ale může využívat jen 1,5 GB dat. Více o nových tarifech T-Mobile si přečtěte zde: Mobilní revoluce: T-Mobile razantně mění tarify. Tohle nabízí

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO TU JEŠTĚ NEBYLO: Apple představil světu novinku, která vás zcela ohromí! Jak bude vypadat?

Máte v telefonu neustále slabou baterii? Díky těmto jednoduchým trikům se vám mobil už nevybije!

tn.cz / gar