Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 10. 2017
hrůzný čin

Dvojnásobná vražda školaček. Doubice se vzpamatovává ze šoku

Zavražděná v Doubici
Zdroj: facebook, TN.cz

Obcí Doubice na Děčínsku otřásla vražda Kristýnky (14) a pokus o vraždu její kamarádky Míši (16). Podle starosty vesničky "situace jen tak neodezní." Zesnulou oplakávají její kamarádi na sociálních sítích.

"Celá vesnice je stále otřesena, to asi jen tak neodezní, ale situace se již uklidnila. Panika nebo strach nepanují, život se vrací k normálu," řekl starosta obce Doubice Jan Drozd.

 

K otřesnému činu se přiznal Martin D, pětatřicetiletý muž je obviněný z vraždy a pokusu o vraždu. Útočník měl mladší z dívek zavraždit uvnitř chaty a starší s těžkými zraněními pak vyhodit deset kilometrů za Doubicí. Přeživší mělo zachránit to, že si útočník myslel, že je mrtvá.

 

 

Smrt čtrnáctileté dívky nesou velmi těžce její kamarádi. "Nikdy na tebe nezapomenu. Měla jsi toho tolik před sebou. Tolik si toho chtěla s koňmi dokázat," napsala Nikola. "Bude mi ta malá holka od koní chybět," pláče Katka.

 

"Vzpomínám na tebe a nikdy na tebe nezapomenu! Byla jsi moje spolužačka i kamarádka. Je to fakt hrozný," napsala Niki. “Budou mi chybět ty tvoje narážky a ty tvoje záchvaty smíchu," napsal Jára.

 

Martin D. podle obhájce s policií spolupracuje. Nechtěl údajně nikoho zavraždit a ani svým jednáním nepředpokládal, že by mohl někoho zbavit života. "On popsal, že skutečně došlo k tomu, že určitá osoba byla zraněna a že určitá osoba zemřela, ale rozhodně ji nechtěl zavraždit," tvrdí mužův obhájce Zdeněk Pánek.

 

Za vraždu školačky (†14) v Doubici hrozí muži výjimečný trest

 

ČTĚTE TAKÉ:

Záhadná smrt: Ostatky mladé chůvy (†21) našli na zahradě! Kdo jí tohle proboha udělal?

VAŠE PŘÍBĚHY: Viděla jsem svoji kamarádku umřít!
Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?

ham TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.10. | 08:16 pan-then
12
Proč kryjete vraha, proč nezveřejníte vrahovo celé jméno ? V případě Kramný ...
12.10. | 10:35 Milos Trasimi
-4
A jméno Trasimi .V mém rodném jazyce slovo tra znamená tři.Simi je jediný nebo ...
13.10. | 19:38 kimy69
0
Náhlasit nevhodný komentář
Útoky tří ohořelých tlam na jednoho bílého. Jak myslíš sprasimi, že vám to dlouho budeme trpět ?
13.10. | 19:37 kimy69
1
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi, teď jsem koukal po delší době na Zprávy na Primě. No čoveče, to je samá vohořelá tlama, samé brutální napadení, loupeže páchané briketami. Co vy jste to za zkurvenou tlupu ? MělI byste kapku brzdit, abyste jednou nenarazili...
13.10. | 07:36 ra-bl
1
Náhlasit nevhodný komentář
zdravim milosi uz zase soudis cechy podle par diskutujicich zde? jak muzes napsat takovou blbost ze cesi se citi nadrazeni celemu svetu? to vubec neni pravda to muze napsat jen hlupak. promin ale mel by jsi se pokusit zit i nekde jinde aby si pochopil ze to tak neni. i tolerance ma sve hranice:(
13.10. | 06:19 jarhonl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Napíši jen upřimnou soustrast rodině. Škoda, že byl zrušen trest smrti, protože po revoluci se vraždí,nebo jsou vrazi nemocní, nic se jim nestane nebo malé tresty.
12.10. | 12:02 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Nepřijde ti to trapné?
12.10. | 12:02 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
V tom mas naprostou pravdu.Nektere jsem tady opakovaně usvědčil ze lži a jejich reakce? Lhali ještě více a uráželi mě jak to jen šlo aby neztratili onen pochybný glanc vsevedoucich ředitelů zeměkoule.
12.10. | 11:34 mike1sdh
1
Náhlasit nevhodný komentář
Milos - člověče tak to jsem zatím nepozoroval, ale možná to bude tím, že jsem se na to nikdy nezaměřil. Ale často si všímám, že spoustě lidem chybí aspoň špetka sebekritiky, úcty k ostatním dikutujícím. A taky, že ti mistři světa nikdy neuznají vlastní chybu. Mýlit se je lidské.
12.10. | 11:31 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Nejvíce zarážející je to že se Češi považuji za nadřazené všem lidem a dokonce za bohy jak tady občas čtu.Vis ze to je známka vážne duševní choroby?
12.10. | 11:28 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Přečti si onu chladnou vypocitavost s jakou se nikde nesetkas.Ackoliv čtu komentyi jinde i ze zahraničí za celou dobu jsem četl něco podobného pouze ve dvou případech.Oboji byli muslimové.
12.10. | 11:26 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
mike1 Malý dodatek.Nevim jestli čteš komentáře na zdejsi stránce ale uvědom si jedno.Co mě stve nejvice je to.ze se Češi považuji za pány nad životem a smrtí všech obyvatel.planety a osobují si právo vyhladit lidstvo.Vsiml sis toho.?