Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.10. 2017 14:55
hrůzný čin

Dvojnásobná vražda školaček. Doubice se vzpamatovává ze šoku

Zavražděná v Doubici
Zdroj: facebook, TN.cz

Obcí Doubice na Děčínsku otřásla vražda Kristýnky (14) a pokus o vraždu její kamarádky Míši (16). Podle starosty vesničky "situace jen tak neodezní." Zesnulou oplakávají její kamarádi na sociálních sítích.

"Celá vesnice je stále otřesena, to asi jen tak neodezní, ale situace se již uklidnila. Panika nebo strach nepanují, život se vrací k normálu," řekl starosta obce Doubice Jan Drozd.

 

K otřesnému činu se přiznal Martin Ch., pětatřicetiletý muž je obviněný z vraždy a pokusu o vraždu. Útočník měl mladší z dívek zavraždit uvnitř chaty a starší s těžkými zraněními pak vyhodit deset kilometrů za Doubicí. Přeživší mělo zachránit to, že si útočník myslel, že je mrtvá.

 

 

Smrt čtrnáctileté dívky nesou velmi těžce její kamarádi. "Nikdy na tebe nezapomenu. Měla jsi toho tolik před sebou. Tolik si toho chtěla s koňmi dokázat," napsala Nikola. "Bude mi ta malá holka od koní chybět," pláče Katka.

 

"Vzpomínám na tebe a nikdy na tebe nezapomenu! Byla jsi moje spolužačka i kamarádka. Je to fakt hrozný," napsala Niki. “Budou mi chybět ty tvoje narážky a ty tvoje záchvaty smíchu," napsal Jára.

 

Martin Ch. podle obhájce s policií spolupracuje. Nechtěl údajně nikoho zavraždit a ani svým jednáním nepředpokládal, že by mohl někoho zbavit života. "On popsal, že skutečně došlo k tomu, že určitá osoba byla zraněna a že určitá osoba zemřela, ale rozhodně ji nechtěl zavraždit," tvrdí mužův obhájce Zdeněk Pánek.

 

Za vraždu školačky (†14) v Doubici hrozí muži výjimečný trest

 

ČTĚTE TAKÉ:

Záhadná smrt: Ostatky mladé chůvy (†21) našli na zahradě! Kdo jí tohle proboha udělal?

VAŠE PŘÍBĚHY: Viděla jsem svoji kamarádku umřít!
Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?

ham TN.cz