Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2016 19:20
Obrovský šok

Objednal si čtečku knih. Neuvěříte, co mu poštou přišlo!

Brit si objednal čtečku, místo ní mu přišel nádor
Zdroj: Profimedia

Obrovský šok zažil Brit, který si z internetového obchodu objednal čtečku knih. Místo přístroje, do něhož se nahrává text, totiž dostal bez nadsázky hororovou zásilku.

Když totiž sedmatřicetiletý James Potten z Bristolu převzal od kurýra balíček a rozbalil ho, polil ho ledový pot hrůzy. V úhledné krabičce totiž nečekala oblíbená čtečka Kindle, ale balíček nadepsaný "vzorek pacientova nádoru přiložen".


Velmi rychle se ukázalo, že se někde stala obrovská chyba a balíček z Kalifornie určený pro jednu z londýnských nemocnic se zatoulal a putoval do Bristolu.


Jamesovi bylo okamžitě jasné, že tahle chyba může mít pro někoho vážné následky a obratem kontaktoval zákaznické centrum zmíněné kurýrní služby.


Tam mu ovšem vyrazili dech slovy, že nejde o žádný omyl a že v balíčku, který mu přistál u dveří, je objednaná čtečka knih. Nepomohly ani opakované telefonáty.O těžko pochopitelném omylu se už dozvěděla i nemocnice, která ovšem nemůže dělat nic jiného, než čekat, než se kurýrní služba vzpamatuje a balíček doručí tam, kam měl původně namířeno.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Každý pátý kontroluje partnerovi poštu či SMS
Pošťáci odmítají nosit rodině dopisy. Útočí na ně kočka!
Čtečky, nebo knihy? A bude vůbec něco?

pez TN.cz