Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 3. 2016
apokalypsa

Obří invaze brouků! Přesně takhle prý Bible předpovídá konec světa

Invaze brouků v Argentině
Zdroj: YouTube.com

Argentinské pláže zaplavila obří invaze brouků a lidé jsou zděšení. V Bibli tento úkaz předpovídá konec světa. Máme se bát? Odborníci se obávají, že ano.

Argentinské pláže se v současné době hemží miliony brouků a někteří lidé věří, že konec světa je na dosah. Hmyzí roj je navíc jen 31 mil od hlavního města Buenos Aires.

 

Fotografie z místa jsou děsivé. Obrovské množství brouků vytváří dojem, že na pobřeží je rozložený mnohakilometrový koberec. Ačkoli nikdo přesně netuší, co za podivným fenoménem stojí, na sociálních sítích se rozvíjí diskuze a vznikají mnohé teorie.

 

 

Někteří lidé věří, že hmyzí invaze předpovídá konec světa a že příliv brouků je "zlověstným varováním blížící se zkázy". Jiní zase předpokládají, že invaze vznikla v důsledku zemětřesení, které uděřilo v oblasti krátce před touto událostí.

 

Další zajímavostí je, že se podle všeho jedná o brouka, který několik dní poté, co vyleze ze země, umírá. Tady se těchto tvorečků ale vyskytlo tolik najednou!

 

 

"Ježíš říká, že nikdo nezná den ani hodinu, jenom Otec. Takže není možné na základě brouků říct, že se blíží konec světa," říká pastor chomutovské Apoštolské církve David Bubik. Zároveň ale uznává, že Bible zmiňuje znamení, která konec světa provází. Mezi ně patří například hladomor, zemětřesení, války či nemoci.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOHLE NIKDO NEČEKAL: Vědci zjistili, kdy skončí vesmír! Máme důvod k panice?

Jak bude vypadat konec světa? Vědci mají novou děsivou teorii!

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.3. | 07:41 suffa
60
Fuj, člověk by si nejdřív myslel, že nafotili běžence mířící do Evropy. Jen se ...
4.3. | 16:26 Milos Trasimi
-6
Hejtmanku vyskrabku kobyli prostitutky.Nede3lej si z toho nic ze ti zapreli ...
4.3. | 16:53 implacable
11
Náhlasit nevhodný komentář
Tož,obří invaze už tu je,sarančata co nás přišly vyžrat,bůrajů ploty.
4.3. | 16:49 michal729
11
Náhlasit nevhodný komentář
kdyz neco vylejza ze zeme tak se to neceho boji,asi mozna prijde velky otres kolem 9 meli by to proverit okamzite
4.3. | 16:30 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Takze mentalni hermafroditni dvojcata Blbovi preji vam hezky viked plny detskych usmevu a vetru ve vlasech.A hlavu vzhuru.Vase mentalni postizeni je k uzitku.Dokazete rozesmat I tucnaka.
4.3. | 16:28 Milos Trasimi
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Takze mentalni hermaphrodite uz sis vzal leky na hlavy a byl vyzvednout duchod co beres od 19 let na hlavu po tom co zjistili ze jsi neuveritelni blbecek a ozrala??A uz sis konecne nasel praci nebo se venujes tve oblibene zabave a to loveni klacku na Hlavaku v Praze??
4.3. | 16:26 Milos Trasimi
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Hejtmanku vyskrabku kobyli prostitutky.Nede3lej si z toho nic ze ti zapreli skutecny puvod.Jse krevni dvojce Roma Blba alias Roman Nemergut coz je mentalni hermafrodit.Vis co to je??To je zena v muzskem tele a naopak.Tak zni skutecne oznaceni homosexualu.
4.3. | 14:24 overal
7
Náhlasit nevhodný komentář
Rád bych s nimi ty brouky vyměnil za ten islámský odpad hrnoucí se zničit evropskou kulturu, civilizaci a prosperitu! Islám zničil spousty civilizací a ta naše je na řadě! Islám je rakovina civilizací protože zneužívá jejich mírumilovnosti k vlastnímu namnožení a potom zničení!
4.3. | 14:23 milena witzková
4
Náhlasit nevhodný komentář
v úterý má nás minout podle astronomů zpožděná planetka, kdopak ví,co se stane?
4.3. | 13:28 adnachiel
13
Náhlasit nevhodný komentář
Chybí informace, jaký brouk, co je to za druh. Takto si člověk nemůže udělat názor. Jinak mnohem nebezpečnější je invaze mu-slimáků do Evropy.
4.3. | 12:14 Roman Nemergut
19
Náhlasit nevhodný komentář
Ano, to jsou prašiví švábi, čili muslimští vetřelci!!
4.3. | 09:44 fffff fffffffff
41
Náhlasit nevhodný komentář
Jak je to tmavy a zije to ve skupinach,je to vzdycky problem.