Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 3. 2016
apokalypsa

Obří invaze brouků! Přesně takhle prý Bible předpovídá konec světa

Invaze brouků v Argentině
Zdroj: YouTube.com

Argentinské pláže zaplavila obří invaze brouků a lidé jsou zděšení. V Bibli tento úkaz předpovídá konec světa. Máme se bát? Odborníci se obávají, že ano.

Argentinské pláže se v současné době hemží miliony brouků a někteří lidé věří, že konec světa je na dosah. Hmyzí roj je navíc jen 31 mil od hlavního města Buenos Aires.

 

Fotografie z místa jsou děsivé. Obrovské množství brouků vytváří dojem, že na pobřeží je rozložený mnohakilometrový koberec. Ačkoli nikdo přesně netuší, co za podivným fenoménem stojí, na sociálních sítích se rozvíjí diskuze a vznikají mnohé teorie.

 

 

Někteří lidé věří, že hmyzí invaze předpovídá konec světa a že příliv brouků je "zlověstným varováním blížící se zkázy". Jiní zase předpokládají, že invaze vznikla v důsledku zemětřesení, které uděřilo v oblasti krátce před touto událostí.

 

Další zajímavostí je, že se podle všeho jedná o brouka, který několik dní poté, co vyleze ze země, umírá. Tady se těchto tvorečků ale vyskytlo tolik najednou!

 

 

"Ježíš říká, že nikdo nezná den ani hodinu, jenom Otec. Takže není možné na základě brouků říct, že se blíží konec světa," říká pastor chomutovské Apoštolské církve David Bubik. Zároveň ale uznává, že Bible zmiňuje znamení, která konec světa provází. Mezi ně patří například hladomor, zemětřesení, války či nemoci.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOHLE NIKDO NEČEKAL: Vědci zjistili, kdy skončí vesmír! Máme důvod k panice?

Jak bude vypadat konec světa? Vědci mají novou děsivou teorii!

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.3. | 06:18 spejbl112
110
Evropu taky postihla invaze nezvaných škodlivých brouků a ještě proti nim ani ...
4.3. | 14:47 Milos Trasimi
-8
Ja muslimy vubec nemusim ale taky me nezajimaji a pokud mi bude delat problemy ...
4.3. | 16:53 implacable
11
Tož,obří invaze už tu je,sarančata co nás přišly vyžrat,bůrajů ploty.
4.3. | 16:49 michal729
11
kdyz neco vylejza ze zeme tak se to neceho boji,asi mozna prijde velky otres kolem 9 meli by to proverit okamzite
4.3. | 16:39 zdenekhejtmanek17
3
a to jsi dopadl ještě dobře nedovedu si představit co by vylezlo z tvé matky kdyby jí omrda. smradlavej kozel potrate
4.3. | 16:35 zdenekhejtmanek17
3
je vidět že tvůj fotr z matkou byli nakaženi zikou a ty jsi ten kriplík s deformovanou hlavou
4.3. | 16:30 Milos Trasimi
-1
Takze mentalni hermafroditni dvojcata Blbovi preji vam hezky viked plny detskych usmevu a vetru ve vlasech.A hlavu vzhuru.Vase mentalni postizeni je k uzitku.Dokazete rozesmat I tucnaka.
4.3. | 16:28 Milos Trasimi
-5
Takze mentalni hermaphrodite uz sis vzal leky na hlavy a byl vyzvednout duchod co beres od 19 let na hlavu po tom co zjistili ze jsi neuveritelni blbecek a ozrala??A uz sis konecne nasel praci nebo se venujes tve oblibene zabave a to loveni klacku na Hlavaku v Praze??
4.3. | 16:26 Milos Trasimi
-6
Hejtmanku vyskrabku kobyli prostitutky.Nede3lej si z toho nic ze ti zapreli skutecny puvod.Jse krevni dvojce Roma Blba alias Roman Nemergut coz je mentalni hermafrodit.Vis co to je??To je zena v muzskem tele a naopak.Tak zni skutecne oznaceni homosexualu.
4.3. | 16:16 zdenekhejtmanek17
5
18 června o půlnoci r.2016 na Sv.Dindy ožije a otevře se třetihorní sopka Říp před tím vylezou hadi,ještěrka štíří a dojde k mocnému výbuchu z něho vyleze Vatikánský agent Trasimi z Burundy Burundy a nastane výprodej železářství po celém světě a bude blahobyt a to vstoupí do dějin
4.3. | 14:57 Milos Trasimi
3
Blbci co se hodlaji komentari vysmivat ujistuji ze v nasledujicich dnech je humor prejde.
4.3. | 14:56 Milos Trasimi
-2
Jadro zemetreseni bude mezi Koreji a Papua New Guinea.Na Filipinach by si meli davat pozor.A jak jsem rikal.Pozor na sopku Cotopaxi.