Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.3. 2017 11:13
odpovídala na chatu

Obří změna Niky z Robinsona: Řekla, kde vzala tak velká prsa

Nikola Donéová
Zdroj: TN.cz
Nika prozradila, kde vzala taková prsa

Na ostrově vypadala jen jako kůží potažená kostra, dnes je z Robinsonky Niky neskutečná kočka. A na první pohled si nejde nevšimnout, že má daleko plnější výstřih. Kde vzala taková prsa, prozradila Nika v online rozhovoru na webu TN.cz.

Vizážistka Nika Donéová z Robinsonova ostrova mnohým divákům hýbe žlučí. Je totiž často náladová a někdy má problém zvládat emoce. V reálném světě je ale prý úplně jiná. Proč se tak chovala, popsala v online rozhovoru na TN.cz, kde odpovídala i na vaše otázky.

 

Ačkoli Nika na ostrově obdivovala divokou přírodu, nebyla to žádná procházka růžovým sadem. "Bylo to těžké, ale snažila jsem se, jak jsem mohla, občas jsem byla protivná, ale kdo by nebyl, když má hlad jak vlk, že?" vysvětlila Nika.

 

Účast v soutěži jí ale taky hodně dala. "Nejvíce jsem se tam naučila sebeovládání, mám problém nedávat najevo svoje emoce a tam jsem se musela krotit. Jinak jsem si začala více vážit jídla a běžných věcí v životě. Nejvíce pak času, kterého máme v životě málo," popsala.

 

 

Co ale na první pohled upoutalo pozornost všech diváků, byl její naditý výstřih. Na ostrově její hrudník totiž vypadal doslova chlapecky. Jak je tedy možné, že teď je všechno jinak?

 

 

Pokud jste tipovali těhotenství nebo plastickou operaci, nejspíš vás zklameme. Podle Niky za vším stojí pořádné jídlo. "Moc jsem zhubla, tak se mi zmenšila i prsa. Teď jsem přibrala zpátky na svoji váhu," odpověděla na otázku zvídavého diváka Nika.

 

Celý rozhovor s Nikou najdete ZDE. Dozvíte se tady například to, co si ve skutečnosti myslí o Petře a jestli někdy dostala nabídku na točení porna.

 

Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu na Nově. Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Robinsonka Nika v slzách: Takovou ránu nečekala! Plešatá kráska se zhroutila a je na tom zle

mom TN.cz