Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 2. 2016
galerie děsivý pohled

Obrovská krajta se omotala kolem holčiček! Tatínek se smál! VIDEO

Krajta a děti - 3
Zdroj: YouTube.com

Eric LeBlanc je obrovským milovníkem hadů. Snad právě proto nechává své dcery hrát si jinak s velmi nebezpečným škrtičem - téměř šestimetrovou krajtou Shelby. Doma má stovky hadů a ještěrek. Neděsí ho přitom ani fakt, že mazlíčci už několikrát pokousali i jeho děti.

Nadšenec do plazů Eric LeBlanc se snaží svou rodinu inspirovat k lásce ke zvířatům. Doma kromě obrovské krajty chová stovky dalších hadů a ještěrek - a to navzdory faktu, že už byl v minulosti několikrát pokousán.

 

Na plazy měl dříve i vlastní skladiště, to ale zachvátil požár, který několik zvířat zabil. Eric neváhal a do doby, než sklad opět opraví, si své netradiční miláčky nastěhoval přímo do domu.

 

 

Rodina se ale v obležení hadů necítí nebezpečně. Jeho tři děti - Erika(3), Larry (4) a Katie (7) - kluzké kamarády milují! Nejvíce pak právě šestimetrovou krajtu Shelby.

 

 

"Nejvíce mou dceru pokousala agama vousatá," popsal Eric. "Mého syna jednou do obličeje kousla krajta královská, když mu byly asi dva roky. Otevřel po mně jednu z uzavřených nádob a přirozeně se polekal - krajta vyskočila a kousla ho do nosu," popisuje Eric.

 

14

GALERIE: Krajta Shelby

Zdroj: Profimedia

Krajta a děti - 2

Hodnocení:

 

Přesto si mazlíčky chválí. Na rozdíl od psů hadi nemají blechy a navíc s nimi nemusí chodit k veterináři tak často, jako třeba s kočkami. Shelby má už sedm let a nebyly s ní nikdy žádné problémy.

 

"Samozřejmě, že větší had s většími zuby je nebezpečný, ale Shelby je velmi klidná. Má téměř šest metrů a věří mi, že vím, čeho je schopná," chválí albína hrdý majitel.

 

 

Děti Shelby dokáže povalit na zem snadno. Mohou cítit její sílu a tak mají z hada respekt. Přesto se ho nebojí. "Učí se rozeznávat různé druhy krajt a hroznýšů a různé druhy chřestýšů - vstřebávají všechno," říká Eric.

lud TN.cz