Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.4. 2017 21:56
galerie smutná zpráva

Tragédie v Mlékojedech: Děti psaly o sebevraždě, pak je srazil vlak!

Zdroj: TV Nova

V sobotu odpoledne usmrtil nedaleko železničního přejezdu u Mlékojed na Mělnicku vlak dvě děti. Podle informací TV Nova šlo o dvě asi 15leté dívky, z nichž nejméně jedna před incidentem na sociálních sítích psala o sebevraždě. Obě zemřely.

Provoz na železniční trati v úseku Všetaty - Neratovice v sobotu odpoledne přerušila vážná nehoda. "Přibližně kolem půl šesté došlo ke smrtelnému zranění dvou nezletilých osob," sdělil TN.cz policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

 

Podle informací TV Nova šlo o dvě asi 15leté dívky, které srazil u železničního přejezdu u Mlékojed vlak. Na místo neštěstí byl okamžitě přivolán i záchranářský vrtulník, obě dívky ale zraněním podlehly. "Zasahující lékař konstatoval jejich smrt," sdělila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

 

117

GALERIE: Tragédie na přejezdu u Neratovic

Zdroj: TV Nova

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 9

Hodnocení:

 

"Na místě jsou příslušníci, kteří poskytují posttraumatickou péči mladším lidem i rodinným příslušníkům," sdělil mluvčí hasičů Petr Svoboda. Asi stovka cestujících zůstala po incidentu na zhruba 1,5 hodiny uvězněná ve vlaku, kolem sedmé hodiny pak pro všechny přijel náhradní vlak, který je převezl do nejbližší železniční stanice.

 

"V současné době jsou na místě kriminalisté a prověřují okolnosti této nešťastné události," řekl Chalupa. Sice se ještě neví, jestli šlo o nešťastnou událost, nebo úmysl, TV Nova se podařilo zjistit, že nejméně jedna z dívek na sociálních sítích před smrtí psala o sebevraždě.

 

Incident se stal v ulici Tišická u Mlékojed. Na regionální trati mezi Neratovicemi a Všetaty je minimálně do 19:00 zastaven provoz.

lud TN.cz