Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 4. 2018
první vítězka

Obrovské překvapení v SuperStar: Do bojů zasáhne i Emma Drobná!

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl pěvecké soutěže SuperStar. Na soutěžící čekají další dvě náročná kola. Kdo uspěje a kdo bude muset z kola ven?

První kolo se odehraje na pohádkovém zámku v Dobříši. Tam zbylá šedesátka soutěžících podstoupí zkoušku zpěvu za doprovodu malé kapely. Pro mnoho mladých talentů to bude vůbec poprvé, kdy budou muset zpívat s kapelou, což není zdaleka tak jednoduché, jak se může zdát. Poté se Super Výběr z Dobříše přesune zpět do industriální haly v Libčicích nad Vltavou, kde na soutěžící čekají vypjaté duely.

 

Všichni soutěžící letošní SuperStar si přejí kráčet ve stopách zatím poslední vítězky - mladé zářící hvězdy slovenské pop music Emmy Drobné. Už jen to, že jedna skupina dívek musí zpívat Emmin hit Words, byl pro ně šok.

 

15

GALERIE: Emma Drobná překvapila soutěžící v SuperStar

Zdroj: TV Nova

Emma Drobná překvapila soutěžící! - 1

Hodnocení:

 

Největší překvapení ale zažila Popelka z Hořic Zuzana Chalupová, kterou na zkoušce písně navštívila samotná SuperStar 2015! A protože Zuzana stejně jako ostatní členky její skupiny s písní bojovala, Emma se ji pokusila uklidnit a udělit cenné rady. Nyní je jen na Zuzaně, jestli je dokáže před porotou zúročit.

 

 

Jak se jí vystoupení povede? Sledujte SuperStar ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Novodobá pohádka: Rozhodnutí dívky ze SuperStar, které vás dojme! Udělali byste to samé?

Porota se začíná vybarvovat! Kdo je nejobávanějším členem?

mom TN.cz