Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 10. 2017
Tvoje tvář má známý hlas

Od Chaplina k Despacito: Tohle zazní v příští Tváři! PŘEHLED

Tvoje tvář má známý hlas 3 - 5. epizoda - 27
Zdroj: TV Nova
V posledním díle zazářili i Jan Maxián s podporou Romana Vojtka

Už pětkrát jste mohli v sobotu sledovat úžasné proměny ve čtvrté řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Soutěžní večery jsou přesně v polovině a začíná jít do tuhého. Koho účinkující ztvární tentokrát?

Pátý díl čtvrté řady Tváře jednoznačně ovládla Berenika Kohoutová, která se dokonale proměnila v Jennifer Hudson a dojala všechny v sále. V konečném součtu zatím vedou ženy - z mužů ovládl jedno kolo pouze Jan Kopečný, zbývající čtyři vyhrála dámská část ansámblu.

 

Soutěžní večery jsou přesně v polovině, poté na diváky čekají ještě dvě semifinále. A jak soutěž pokračuje, je stále těžší najít potřebné síly na proměny ve známé interprety. Zároveň ale roste důležitost bodového zisku. Tomu může napomoci i dobrý los. Přečtěte si, co čeká diváky příští týden.

 

Tomáš Matonoha si vylosoval jamajskou disko skupinu Eruption, známou hlavně v 70. a 80. letech. Jejich největšími hity se staly "předělávky" písní I Can't Stand the Rain a One Way Ticket, které hrají na diskotékách dodnes.

 

19

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 4 - 5. epizoda - proměny

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas 3 - 5. epizoda - 5

Hodnocení:

 

Taneční pecku zazpívá také modelka Jitka Boho. V ruletě si "vytočila" letní hit, kterému se letos nedalo vyhnout - Despacito od Luise Fonsiho a rappera Daddy Yankeeho. Bude to opravdu náročný a hlavně nevděčný úkol, protože zrovna Despacito znají snad všichni a každá chyba bude vidět.

 

Ve vodách současné hudební scény zůstane i Aneta Krejčíková, která se promění v Lady Gaga. Otázkou zůstává, jakou píseň Aneta zazpívá, protože tahle interpretka má hitů opravdu hodně. Jeden z nich - Poker Face zapěl v minulé řadě současný porotce Aleš Háma.

 

Naopak americkou skupinu Fitz and the Tantrums v Česku příliš nikdo nezná. O to větší překvapení to zřejmě pro diváky bylo, když se Dalibor Gondík začal po losu radovat. Tak snad mu úsměv na tváři zůstane i po nácviku.


Sestřih vystoupení posledního dílu Tváře:

 

Leona Machálková má štěstí na velké zpěvačky. Po Whoopi Goldberg, Britney Spears, Tině Turner a Madonně ji tentokrát uvidíme jako Queen Latifah. Tahle temperamentní Afroameričanka patří k nejlepším světovým herečkám a zpěvačkám.

 

To dabér Jan Maxián zatím příliš štěstí neměl. Před minulým dílem držel v celkovém pořadí poslední příčku, kterou se mu ale skvělým pátým kolem podařilo vylepšit na předposlední. I příští týden zůstane u hiphopu - ztvární rappera R. Kellyho.

 

Jen o příčku před ním zatím zůstává Jan Kopečný, kterého v sobotu čeká proměna ve zpěváka americké kapely My Chemical Romance. Tahle parta už se sice rozpadla, ale Honzovy sny postoupit do finále se snad kvůli ní nerozplynou.

 

 

Vítězka posledního kola Berenika Kohoutová si snad nemohla vylosovat rozdílnějšího interpreta. Na obrazovku, která ukázala Charlieho Chaplina, reagovala zřejmě stejně jako většina populace: "On taky zpíval?" To se uvidí příště, jak dobře bude Berenika alias Chaplin zpívat.

 

Další díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v sobotu od 20:20 na Nově! Vše o Tváři najdete na Nova.cz, poslední díl si pustíte na NovaPlus a všechny řady jsou ke zhlédnutí na VOYO.


NEPŘHLÉDNĚTE:

POVEDENÉ PROMĚNY 5. dílu Tvojí tváře! Ze které vám spadla brada a údivem jste ani nedýchali? HLASUJTE!

Drsná slova Bereniky Kohoutové o proměně v Jennifer Hudson: Myslela si, že na konci umře!

epa TN.cz