Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 5. 2017
Tragická nehoda

Odbočující audi smetlo v Jablonci motorku. Policie hledá svědky

Tragická nehoda v Jablonci - 3
Zdroj: Policie

Tragickou nehodu vyšetřovali v pondělí vpodvečer policisté v Jablonci nad Nisou. V místní části Kokonín srazilo odbočující auto předjíždějícího motorkáře. Čtyřiačtyřicetiletý muž na místě nehody svým zraněním podlehl. Policie hledá svědky tragické dopravní nehody.

Nehoda se stala v pondělí 10 minut před osmnáctou hodinou v Jablonci nad Nisou - Kokoníně v ulici Maršovická.

 

"Řidič s vozidlem Audi A6 jel ve směru od centra města do Železného Brodu, kde v mírném stoupání na přímém přehledném úseku začal odbočovat vlevo na místo ležící mimo komunikaci. V tu chvíli byl ovšem již předjížděn řidičem na mototocyklu Honda CBF 1000, který narazil do levého boku odbočujícího vozidla," popsala nehodu krajská policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

 

Čtyřiačtyřicetiletý motorkář utrpěl vážná zranění a těm na místě nehody podlehl. Nikdo jiný se při nehodě nezranil. Dechová zkouška vyloučila, že by řidič audi před nehodou pil, u motorkáře případný alkohol odhalí či vyvrátí nařízená soudní pitva.

 

13

GALERIE: Tragická nehoda v Jablonci

Zdroj: Policie

Tragická nehoda v Jablonci - 2

Hodnocení:

 

Policisté uvedli, že před nehodou motorkář ve vysoké rychlosti předjížděl dvě nebo tři vozidla. Podle svědků bylo jedno z nich vínový peugeot combi. Kolem místa nehody se také pohybovala řada kolemjdoucích.

 

 

"Jablonečtí kriminalisté, kteří v současné době celý případ šetří, žádají svědky, aby se jim přihlásili na bezplatné lince 158. Občané také mohou své informace poskytnout písemně prostřednictvím mailu: jn.skpv.podatelna@pcr.cz," dodala mluvčí Sochorová.

 

Policisté chtějí především vyslechnout řidiče předjížděných vozidel. Předběžně vyčíslili škodu na 130 tisíc korun.

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.5. | 11:22 karl-z-bahnhofu
2
Obávám se, že motorkář jel jako prase (běžný standard) a již prostě nestihl ...
30.5. | 19:02 Petr Kelenda
-2
Motorkáři jsou prasata a je dobře,že jich ubývá.Snad se všichni vytlučou.Taky ...
30.5. | 19:02 Petr Kelenda
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Motorkáři jsou prasata a je dobře,že jich ubývá.Snad se všichni vytlučou.Taky jsem byl velký motorkář do roku 2005.Potom jsem motocykl prodal a jsem tomu rád.Cesty jsou přeplněné auty,kvalita cest stále klesá,nové jsou úzké(dle silničářů optický klam).V neposlední řadě mnoho slepých slepic v SUV
30.5. | 14:08 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
Takové případy jsou potom absurdní v porovnání s případy nehod, kdy hraje roli alkohol, který ovšem nenadýchal viník nehody, ale poškozený. Z něj se rázem stává viník. I když samozřejmě alkohol za volantem nemá co dělat, ovšem to samé se dá říct o magorovi, který jezdí vesnicí 150km/h
30.5. | 14:04 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud jel motorkář víc než 50km/h, což se dá podle brzdné dráhy předpokládat, nic bych už nevyšetřoval a svědky nehledal. Stále tady neplatí pravidlo, že dopravní předpisy mohu dodržovat pouze v případě, že mi v tom nikdo nebrání, např. několikanásobně rychlejší jízdou než je v místě povolená.
30.5. | 13:50 Josef Hladik
2
Náhlasit nevhodný komentář
x x.Máš pravdu tady se nedá svědčit u soudu.NeboťAdvokáti to je skutečná banda a soudce je nechá jen aby z občana vytáhli i to jaké má číslo bot a jestli babička byla v sokolu a podobné hovadiny.Svědectví se nevyplácí je to věčná tahanice a žvejkání advokátů o ničem.
30.5. | 11:22 karl-z-bahnhofu
2
Náhlasit nevhodný komentář
Obávám se, že motorkář jel jako prase (běžný standard) a již prostě nestihl zabrzdit. Tihle (.......) jedinci jsou všichni stejní. Kdo nevěří, ať se jde projet mezi Mělníkem a Českou Lípou.