Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 5. 2017
Tragická nehoda

Odbočující audi smetlo v Jablonci motorku. Policie hledá svědky

Tragická nehoda v Jablonci - 3
Zdroj: Policie

Tragickou nehodu vyšetřovali v pondělí vpodvečer policisté v Jablonci nad Nisou. V místní části Kokonín srazilo odbočující auto předjíždějícího motorkáře. Čtyřiačtyřicetiletý muž na místě nehody svým zraněním podlehl. Policie hledá svědky tragické dopravní nehody.

Nehoda se stala v pondělí 10 minut před osmnáctou hodinou v Jablonci nad Nisou - Kokoníně v ulici Maršovická.

Reklama

 

"Řidič s vozidlem Audi A6 jel ve směru od centra města do Železného Brodu, kde v mírném stoupání na přímém přehledném úseku začal odbočovat vlevo na místo ležící mimo komunikaci. V tu chvíli byl ovšem již předjížděn řidičem na mototocyklu Honda CBF 1000, který narazil do levého boku odbočujícího vozidla," popsala nehodu krajská policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

 

Čtyřiačtyřicetiletý motorkář utrpěl vážná zranění a těm na místě nehody podlehl. Nikdo jiný se při nehodě nezranil. Dechová zkouška vyloučila, že by řidič audi před nehodou pil, u motorkáře případný alkohol odhalí či vyvrátí nařízená soudní pitva.

 

13

GALERIE: Tragická nehoda v Jablonci

Zdroj: Policie

Tragická nehoda v Jablonci - 2

Hodnocení:

 

Policisté uvedli, že před nehodou motorkář ve vysoké rychlosti předjížděl dvě nebo tři vozidla. Podle svědků bylo jedno z nich vínový peugeot combi. Kolem místa nehody se také pohybovala řada kolemjdoucích.

 

 

"Jablonečtí kriminalisté, kteří v současné době celý případ šetří, žádají svědky, aby se jim přihlásili na bezplatné lince 158. Občané také mohou své informace poskytnout písemně prostřednictvím mailu: jn.skpv.podatelna@pcr.cz," dodala mluvčí Sochorová.

 

Policisté chtějí především vyslechnout řidiče předjížděných vozidel. Předběžně vyčíslili škodu na 130 tisíc korun.

vbo TN.cz
Reklama