Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Aktualizováno 6.3. 2018 16:17
ordinace v růžové zahradě 2

Odhaleno! Kdo je otcem Alenina dítěte? EXKLUZIVNÍ UKÁZKA

Zdroj: TV Nova

Týdny nejistoty a napětí zažívala v Ordinaci v růžové zahradě Alena společně s Čestmírem Mázlem a Karlem Rytířem. Nikdo z nich totiž netušil, kdo je otcem dítěte, které čeká. Už dnes večer ale bude jasno.

Čestmírovi se výsledky genetických testů dostaly do rukou už minulý týden. Snad proto, že si chtěl vychutnat pocit úlevy a štěstí, nebo proto, že se potřeboval s vlastním zklamáním vyrovnat, neběžel hned s výsledky za Alenou.

Anketa

Kdo je podle vás otcem Alenina dítěte?

Hlasovalo 1221 lidí.

 

Ta na něj ale už dnes večer udeří. I Rytířovi je jasné, že výsledky už musí být hotové, což mu potvrdili i v laboratoři. "Jak dlouho nás ještě budete tahat za fusekli?" vpálí Rytíř na Mázlovi, když k němu do ordinace s Alenou napochodují.

 

Mázl nezapírá, že už několik dní ví, jaká je pravda. A bez obalu podá papír s výsledky také Aleně s Rytířem. "Já to věděl," reaguje po chvíli Rytíř, emoce na sobě ale znát nedá.

 

 

Který z mužů se již brzy stane otcem? A jak na zprávu zareaguje Alena? Na to se podívejte v Ordinaci v růžové zahradě 2 už dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díly si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEST: Dokázala byste být nevěrná jako Alena z Ordinace?

Vážné zranění a operace Milana Peroutky: Lékaři se děsí!

Roman Štabrňák na rodinné dovolené: Od nebezpečí ho s dcerou dělilo pár centimetrů!

mom TN.cz