Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.3. 2017 15:16
detaily z ložnice

Jaký byl sexuální život Diany a Charlese? V posteli ho prý mlátila!

Princezna Diana s rodinou
Zdroj: Profimedia
Jak to měli Diana a Charles se sexuálním životem?

Manželství lady Diany a prince Charlese bylo od začátku odsouzené k zániku. Vyplývá to z dopisů, které Diana psala svému tajemníkovi a které půjdou v dubnu do dražby. Odhalují šokující podrobnosti o tom, co se u dvojice dělo za zavřenými dveřmi.

V jednom z dopisů z 15. srpna 1981 Diana píše, že líbánky byly skvělou příležitostí, jak dohnat spánkový deficit. Píše o tom web RadarOnline. Jak už se dnes ví, Charles a Diana nikdy neměli dokonalé manželství. Oba měli aférky s jinými muži a ženami.

 

Dokonce stále přetrvávají spekulace, že Charles není otcem prince Harryho. Mnozí věří, že ho Diana zplodila s bývalým milencem Jamesem Hewittem. Ten však v rozhovor pro australskou televizi tato nařčení jasně odmítnul.

 

Charles si vzal Dianu jen proto, že mu jeho otec vyhrožoval. Jméno nevěsty už totiž bylo známé a kdyby se s ní princ neoženil, ohrozil by její pověst. Jeho otec Filip mu napsal stručný dopis: "Musíš se zasnoubit," stálo v něm.

 

 

Podle rodinné přítelkyně Pamely Hicksové ale Charles zamilovaný nebyl a na manželství nebyl připravený. Jeho otec ho prý měl psychicky šikanovat. Tato tvrzení se objevila v nové biografii Charlese, kterou sepsala úspěšná autorka bestsellerů Sally Bedell Smithová. Kniha vyjde 4. dubna pod názvem Prince Charles: The Passions and Paradoxes of an Improbable Life.

 

110

GALERIE: Princezna Diana

Zdroj: Profimedia

Princezna Diana

Hodnocení:

 

Charles si vzal Dianu, bývalou učitelku v mateřské škole, protože jeho skutečná láska Camilla, dnes jeho druhá manželka, nebyla podle královské tradice dostatečně vhodná. Autorka v knize tvrdí, že Diana se Charlesovi neustále posmívala. Když se večer v posteli modlil, měla ho bít po hlavě a nadávat mu i během modliteb.

 

 

Kniha nelichotivě popisuje princeznino nesnesitelné a matoucí chování, které mělo Charlese frustrovat. Za jeho skutečnou lásku označuje Camillu, se kterou se poprvé potkal v roce 1972. Camilla byla dcerou britského armádního důstojníka z vyšší třídy. Lady Annabel Goldsmithová ji popsala jako ženu s neskutečným sex-appealem a úžasným mateřským citem. Autorka píše, že v ní našel všechno, co potřeboval.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak by vypadala princezna Diana jako babička a jaká by byla?
Maminka byla trhlá a šílená, shodli se synové Lady Diany

mom TN.cz