Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.2. 2017 15:31
galerie už brzy!

Tvoje tvář: Odlitky masek už jsou hotové! Poznáte soutěžící? VÝZVA

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: Obličeje účinkujících zalité silikonem a sádrou!
Zdroj: TV Nova

Už v neděli startuje třetí řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas! Osmička zbrusu nových soutěžících v tuto chvíli tvrdě pracuje na svých vystoupeních, aby předvedli co možná nejlepší výkony. V rámci příprav museli všichni podstoupit odlévání masek. Toho se řada z nich velmi obávala.

Během odlévání masek mají účinkující kompletně zalitý obličej silikonem a následně i nánosem sádry, která postupně na obličeji tvrdne. Není proto divu, že se této fáze soutěže účinkující show Tvoje Tvář má známý hlas 3 velmi obávali.

 

Po celou dobu mohou dýchat pouze nosem, ale i prožívat klaustrofobické stavy. Nikdo z celé osmičky soutěžících naštěstí neměl s odléváním problém. Tatiana Vilhelmová během příprav telefonovala a dokonce se i najedla, nervozita u ní nebyla vůbec znát.

 

113

GALERIE: Poznáte odlitek soutěžící Tváře?

Zdroj: TV Nova

Poznáte odlitek soutěžící Tváře? - 14

Hodnocení:

 

Odlitky masek jsou nutností v případě, když musí soutěžící projít náročnou proměnou, která se neobejde bez kosmetických úprav nosu, tváře nebo rovnou celého obličeje. V tomto případě použijí maskéři právě tuto odlitou masku.

 

 

Jak se masky povedly, uvidíme už v neděli při vystoupení Marthy Issové, Tatiany Vilhelmové, Martina Dejdara, Adély Gondíkové, Aleše Hámy, Ondřeje Rumla, Markéty Konvičkové a Milana Peroutky, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely.

 

V porotě diváci uvidí osvědčené porotce Jakuba Koháka, Janka Ledeckého a Ivu Pazderkovou. V každé epizodě usedne do poroty speciální host. Velkolepá show Tvoje tvář má známý hlas v neděli od 20:20 na Nově.

lud TN.cz