Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 3. 2017
Krvácela do plen

Odporné sexuální zneužívání: Otec dceři (†3) protrhl střeva, zemřela

Utýraná Kyhesha-Lee
Zdroj: facebook
Utýraná Kyhesha-Lee

Otřesný případ rozplétá v těchto dnech soud v australském Brisbane. Před soudem stojí otec, který měl před čtyřmi lety brutálně sexuálně zneužíval svou tříletou dcerku. Dívce způsobil strašná zranění, na která malá Kyhesha-Lee zemřela.

Otec u soudu přiznal, že za smrt tříleté dívky v roce 2013 nese zodpovědnost. Odmítal ale, že by tříletou dcerku týral a sexuálně zneužíval. Vše sváděl na svého spolubydlícího. Že by dívku zneužíval velkou sexuální pomůckou a pořizoval si s ní nahé fotografie, jak tvrdí obžaloba, otec odmítá.

 

Podle žalobce měla tříletá Kyhesha-Lee zažívat několik týdnů peklo. V péči ji měl otec Matthew Lee Williamson, který žil se spolubydlícím Christopherem Kentem. Podle obžaloby se s ním Williamson "oddával neortodoxním sexuálním aktivitám", uvedl australský web News.com.au.

 

U soudu zaznělo, že Williamson měl v telefonu fotografii, na které byl nahý a na ramínku své dcery měl položený penis. Svědci vypověděli, že dívka krvácela do plínek a svému otci říkala, že "už nikdy nechce mít prsty v zadečku".

 

V březnu 2013 zemřela na protržení střeva a následnou infekci. Žaloba se domnívá, že ji otec zneužíval velkou sexuální pomůckou, kterou jí vnitřní zranění způsobil. Posledních několik hodin před smrtí se Kyhesha-Lee nemohla hýbat, mluvit, jíst ani pít, vypověděl pediatr Roy Kimble.

 

Otec přiznává, že může za smrt dcery, protože ji nevzal k doktorovi, i když viděl, že dívce je velmi zle. "Bál jsem se, že mi ji kvůli tomu vezme sociálka," tvrdil u soudu Williamson.

 

Zneužívání a bití dívky se snažil hodit na spolubydlícího. Ten svůj podíl na zabití dívky přiznal a po devatenáctiměsíční vazbě odešel od soudu s dvouletou podmínkou.

 

Když Williamson, který běžně zamykal dceru na celý den samotnou v pokoji, zjistil, že Kyhesha-Lee zemřela, žádal spolubydlícího, aby rychle někam odnesl bongo. "Vaše první myšlenka, která se vám honí hlavou, když najdete svojí dceru mrtvou, je, aby u vás policie nenašla vodní dýmku?" podivoval se prokurátor Phillip McCarthy. Williamson jen přikyvoval.

 

Během soudního procesu poprvé promluvila také matka dívky Danielle Joughinová. Zdůraznila, že její bývalý partner by měl skončit ve vězení. "Je těžké to pochopit. Nikdo jí nepomohl! Je to odporné," řekla matka dívky. Soud bude pokračovat za dva týdny.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

LIDSKÉ HYENY: Manželé hlídali miminko známým. Neuvěříte, co strašného mu udělali!

ZRŮDA: Brutálně zavraždil sedmiměsíčního syna! Nepochopíte, co strašného miminku udělal
 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.3. | 17:06 Anna Malatova
10
Sto ran bicem pro socialni pracovnice a soudce kteri otci uchylovi sverili ...
3.3. | 19:49 pichav
-8
JEJ TO BYLO MIMO !!! DO JINEHO TEXTOVEHO OTVORU
13.3. | 08:29 Mirka Škornová
6
Nechápu, jak může někdo mít sex s dítětem, jsou to devianti, nepatří do normální společnosti, nechápu muslimy, jak mohou uzavírat sňatky s dětmi je to proti přírodě. To dítě není na to vyzralé. Žádné léčení, smrt.
4.3. | 09:29 Ukradeny Trotl
2
Co je horší? Vymýšlet si podobné věci, psát o nich a nebo je tzv. dělat? A upřímně můžete si zajít do basy (v dnešní době není problém, stačí nevyzvednutá pošta) a zjistíte, že jsou basy plné podobných vězňů. Tisíce, milióny lidi s podobnými úchylkami, které jsou běžné snad jen pro redaktory TN.cz
4.3. | 08:30 ulicnik-marty
5
Doufejme, že mu spoluvězni udělají z pr*ele fašírku.
4.3. | 00:06 nikulita
2
Sv¡n€ za$rany chce se mi blejt z takovyhle lidi.
4.3. | 00:05 nikulita
1
Superchlap superzena: to je malo.
3.3. | 21:42 misak Novy
3
pokud exiztuje BUH tak kde byl kdyz mu to ta mrtvola delala byl v hazlu at oba schoří v pekle
3.3. | 20:05 Milan Milenko
5
Samá vražda znásilnění ATD . KDO TO DĚLÁ ??
3.3. | 19:49 pichav
-8
TO PATRILO K PYJOTECHNICE
3.3. | 19:49 pichav
-8
JEJ TO BYLO MIMO !!! DO JINEHO TEXTOVEHO OTVORU
3.3. | 19:48 pichav
-7
S PYJOTECHNIKOU !!! NENI VZDYCKY LEGRACE SI ZAHRAVAT !!! BOUCHNE TO !!! A JE TO !!! VECERNICEK