Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 9. 2017
anketa kdo se líbil vám?

Odstartovala Tvář 4 a je to pecka! První kolo ovládla žena. SESTŘIH

Zdroj: TN.cz

A je to tady! Večer odstartovala v pořadí už čtvrtá řada populární show Tvoje tvář má známý hlas a opravdu bylo na co se dívat. Osmička soutěžících si vystřihla nejznámější hity světových hvězd, první kolo ovládla krásná žena se silným hlasem.

Anketa

Kdo se vám ve Tváři líbil nejvíc?

Hlasovalo 1820 lidí.
Diváci se konečně dočkali a televizní obrazovky v sobotu večer opět rozzářila v pořadí už čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas. Nejznámější písně světových hvězd si vystřihla osmička soutěžících v čele s Jitkou Boho, která jako Beyoncé ovládla první kolo!

 

"Máš krásný hlas, měla jsem husí kůži," nemohla Jitku vynachválit čtvrtá porotkyně a vítězka minulé série Tatiana Vilhelmová. A u vytržení byli i muži - tentokrát ne předseda, ale prezident Jakub Kohák, soutěžící z třetí řady Aleš Háma i Janek Ledecký, který byl po celý díl nezvykle dojatý.

 

Nebyla to ale pouze krásná modelka, která překvapila svým výkonem. Na jevišti zářila i Aneta Krejčíková jako Freddie Mercury nebo Leona Machálková v roli Sestry v akci. Právě tyto tři dámy ovládly první příčky.

 

119

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 4 - proměny

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Proměny - 6

Hodnocení:

 

V těsném závěsu se drží Tomáš Matonoha, který si vystřihl muzkálovou píseň Mamma Mia jako Meryl Streepová, dále Dalibor Gondík jako Carl Douglas, Jan Maxián jako "Getleman" PSY, Berenika Kohoutová v roli Fergie a Jan Kopečný jako člen kapely Red Hot Chilli Peppers.

 

 

A diváci se dočkali i hvězd z předchozích dílů. Jako Backstreet Boys ohromili Milan Peroutka, Adam Mišík, Ondřej Ruml, Anna Slováčková a David Gránský.

 

131

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 4

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Show - 36

Hodnocení:

 

Všechna vystoupení:

Aneta Krejčíková - Queen - The Show Must Go On
Jan Maxián - PSY - Gentleman
Jan Kopečný - Red Hot Chilli Peppers - Under the Bridge
Tomáš Matonoha - Meryl Streep - Mamma Mia
Berenika Kohoutová - Fergie - Fergalicious
Leona Machálková - Whoopi Goldberg - Get Up Offa That Thing
Dalibor Gondík - Carl Douglas - Kung Fu Fighting
Jitka Boho - Beyoncé - Listen

 

Konečné pořadí a body:

Jitka Boho - 43
Aneta Krejčíková - 36
Leona Machálková - 28
Tomáš Matonoha - 22
Dalibor Gondík - 21
Jan Maxián - 15
Berenika Kohoutová - 11
Jan Kopečný - 8

 

Pokud jste díl neviděli, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny díly najdete na VOYO. Videa ze zákulisí i další zajímavosti o show Tvoje tvář má známý hlas čtěte na Nova.cz! Další díl sledujte opět v sobotu ve 20:20 na TV Nova!

lud TN.cz